MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİ, OKUL BİRİNCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİ, OKUL BİRİNCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi, 6’ncı MÜSİAD Başarı Ödül Töreni ve iftar programını gerçekleştirdi. Etkinlikte derneğe yeni üye olanlara rozet takdimi yapıldı, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı kapsamında okullarında birinci olan 61 öğrenciye ödül verildi. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi, geleneksel olarak düzenlediği MÜSİAD Başarı Ödül Töreni’nin bu yıl 6’ncısını gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda düzenlenen etkinliğe; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ragıp Çelik, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kurun, MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, dernek üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Etkinlikte derneğe yeni üye olan Meşin Elektrik Sahibi Ümit Meşin ve Volkan Gayrimenkul Sahibi Volkan Gürsoy’a rozet takdim edildi.  Ardından katılımcılar oruçlarını açtı. 

“MÜSİAD 28 YILIN SONUNDA KOCAMAN BİR ÇINARA DÖNÜŞTÜ”

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin; “MÜSİAD 28 yılın sonunda kocaman bir çınara dönüştü. Köklerini Anadolu’nun ahilik bilinciyle derinleştiren dalları Dünya’nın dört bir yanında ahlaklı, erdemli iş yapabilme düşüncesiyle yeşeren MÜSİAD bugün en etkin ve en yaygın sivil toplum kuruluşudur. MÜSİAD sadece bir iş adamları derneği değildir. 28 yıldır düzenlediğimiz bütün organizasyonlar, hazırladığımız ve savunduğumuz raporlar bunun göstergesidir. Biz iş adamlığını sadece para kazanmak, statü sahibi olmak için düşünmedik. Asla da böyle düşünmeyeceğiz. Başarılı ve azimli öğrencileri teşvik etmek ve onları ödüllendirmek istedik. Okullarında başarı sağlayan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

“ÖDÜLLER GENÇLERİMİZE TEŞVİK OLSUN İSTİYORUZ”
MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kurun ise şunları söyledi: “Eğitimde başarı ödülleriyle şehirdeki çalışkan ve başarılı öğrencileri ödüllendiriyoruz. Bugün 55 başarılı öğrenciye ödüllerini vereceğiz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Bu ödüller çalışkan ve azimli gençlerimizin gelecekteki başarılar için birer teşvik olsun istiyoruz.”

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM”

Etkinliğe katılan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Gençlerimizin eğitimde başarılarını arttırmaları noktasında önemli ve etkin rol oynayan bir etkinlik. Başarılı öğrencileri yetiştiren ve bu ödülü almalarında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Allah gençlerimize ve ailelerine güç, kuvvet, sabır ve başarılarının üzerine daha iyilerini ilave ederek devam etmeyi nasip etsin. Başarılarının devamını dilerim. Eğitim oldukça önemli bir konu. Hükümetin de en önemli verdiği konulardan biri eğitimdir. Eğitimin milli değerler üzerine kurulu olması gerekir” diye konuştu. 
Konuşmaların ardından okullarında derece alan 61 öğrenciye protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER