Mustafa Gümüş’ten Çivril’e 112 Acil Sağlık İstasyonu

Arsa tahsisi Çivril Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan, yapımı hayırsever Mustafa Gümüş tarafından gerçekleştirilecek olan Çivril 3 Nolu (Kıralan) Hacı Osman Gümüş Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için Denizli Valiliği’nde protokol imzalandı.

Mustafa Gümüş’ten Çivril’e 112 Acil Sağlık İstasyonu

Arsa tahsisi Çivril Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan, yapımı hayırsever Mustafa Gümüş tarafından gerçekleştirilecek olan Çivril 3 Nolu (Kıralan) Hacı Osman Gümüş Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için protokol töreni düzenlendi. Denizli Valiliği’nde protokol imza törenine; Vali Ali Fuat Atik, Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve hayırsever Mustafa Gümüş katıldı.

Törende Vali Ali Fuat Atik, hayırsever Mustafa Gümüş’e teşekkür ederek; “Yapımı tamamlandıktan sonra Çivril halkına hizmet verecek 112 Acil Sağlık İstasyonu’nun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Bu tesisin yapımını üstlenen hayırseverimiz Mustafa Gümüş’e teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bu sağlık tesisinden yararlanacak kişilerden alacağınız hayır duaları önünüzdeki her türlü engeli kaldırır, bu dualar size zırh oluşturur. Allah bol kazançlar nasip etsin. Daha çok hayır yapacak kazançlar sağlamanıza vesile olsun” dedi. Daha sonra Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun yapımına ilişkin protokol Vali Atik, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ve Hayırsever Mustafa Gümüş tarafından imzalandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER