'MÜŞTERİYE GİDEN MEMNUNİYET' DENİZLİ'DEN YOLA ÇIKIYOR

'MÜŞTERİYE GİDEN MEMNUNİYET' DENİZLİ'DEN YOLA ÇIKIYOR

Uluslararası Kargo Taşımacılığı alanında dünya devleriyle yarışan ve dört yıldır Denizli’de taşımacılık anlamında hizmet veren MGM Express yeni yılda da iddialı geliyor. Yurt dışında bulunan 220 ülkeye bir gün içerisinde teslimat gerçekleştiren firma Denizli halkına  “Müşteriye Giden Memnuniyeti” hat safhada yaşatıyor.

2014 yılında hizmet vermeye başlayan ve Denizli’nin yerli kargo taşıma özelliğini taşıyan MGM Express Denizli’den dünyaya açılan pencere haline geldi. Bir gün içerisinde Avrupa’ya teslimat yapma imkanı sunan MGM, kendi alanında fark yaratıyor. Uçak kargo, express paket, karayolu ve nakliye alanlarında çalışmalar yapan firma Türkiye içinde ise faaliyet göstermiyor. Uluslararası alanda 20 yıllık tecrübeye sahip olan Metin Zengin ve Mustafa Ödemiş tarafından çalışmalarını sürdüren firma Denizli’de kargo taşımacılığında da fark yaratıyor.

“MÜŞTERİYE EN İYİ HİZMETİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Uluslararası Kargo Taşımacılığı alanında Dünya devlerine kafa tutan ve 20 yıla yakın tecrübeleri ile faaliyet gösteren MGM Express sahibi Metin Zengin, “ MGM Express olarak 4 yıl önce faaliyete geçtik. Uluslararası Kargo Taşımacılığı yapıyoruz. Bunun yanında ekstra katma değer olarak konteynır ve karayolu taşımacılığı da var. Gerçekçi hedefimiz Denizli’nin yerel firması olarak müşteriye en iyi hizmeti, uygun şartlarda sunmaktır” diye konuştu.

“AYRICALIKLI HİZMETLERİMİZ VAR”
Bu işte 20 yıllık tecrübeye sahibiz diyen Zengin, “ Bir paketi teslim aldığımız vakit gün içerisinde Avrupa ülkelerine 24 saat dolmadan teslimat garantisi veriyoruz. Yoğun ve yüklü gönderilerde ise alandan alana, adresten adrese şeklinde ayrıcalıklı hizmetlerimiz oluyor. Farklı ülkelerde gümrük prosedürleri uygulanıyor. Bu detayları iyi bilmek gerekiyor. Tecrübe sahibi olmak gerekiyor. Hangi ülkede, hangi problemle karşılaşabileceğini bilmeniz gerekiyor.  Bizler engin tecrübelerimiz ile dünyanın 220 ülkesine aktif şekilde hizmet verebiliyoruz” dedi.

“DENİZLİ’NİN YEREL FİRMASI OLMAK BİZİ MUTLU EDİYOR”
Denizli’den dünyaya açılan bir pencere olduklarını belirten Zengin, “ Denizlili olarak, buranın yerel bir firması olmak bizleri mutlu ediyor. Uygun fiyatlar çerçevesinde Denizli halkına her zaman için yardımcı olmaya hazırız. Bize her türlü ulaşabilirler. Kişiler ve firmalar ne tür bir kargo yollayacaklarını beyan ettiklerinde biz kendilerine gönderilenlerle ilgili nasıl kolaylık sağlayacağımızı ayrıntılı bir şekilde bilgi veriyoruz ve gönderilerin sorunsuz şekilde teslimatlarını sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER