MUTLAN VARDAR VE BANU TAN AİLELERİNİ BİR KEZ DAHA GURURLANDIRDI

Eğitimlerini tamamlayan 22 genç avukat Denizli Barosu’nda düzenlenen törenle ruhsatnamelerine kavuştu. Mesleğe adım atan 22 avukattan biri; Çevre Ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Murat Vardar’ın kızı Mutlan Vardar, diğeri ise; Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan’ın kızı Banu Tan oldu.

MUTLAN VARDAR VE BANU TAN AİLELERİNİ BİR KEZ DAHA GURURLANDIRDI

Eğitimlerini ve stajlarını tamamlayan 22 genç avukat için Denizli Barosu Toplantı Salonu’nda tören düzenlendi. Törende yemin eden genç hukukçular, üstatları tarafından cübbelerini giyip rozetleri takıldıktan sonra ruhsatnamelerine kavuştu. Ailelerini gururlandıran 22 genç avukattan biri; Çevre Ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Murat Vardar’ın kızı Mutlan Vardar, diğeri ise; Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan’ın kızı Banu Tan’dı.

“ÇOK MUTLUYUM VE GURURLUYUM”

Ruhsatnamesini alan Banu Tan, mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi: “Meslek hayatımda üstatlarımdan öğrendiklerimi uygulamaya çalışacağım. Görevimi sonuna kadar en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. Çok mutluyum ve çok gururluyum.”

“HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ”

3 çocuğunun da iyi eğitim aldığını ve onlarla gurur duyduğunu söyleyen baba İbrahim Tan; “Son çocuğum Banu da iyi bir eğitim alarak hukukçu oldu. Kendisine Denizli’de iyi bir yer buldu. Umarım başarılı olur. Aile olarak kızımızı hep destekledik. Sonuna kadar da desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“DAHA YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

Ruhsatnamesini alarak ailesini gururlandıran bir diğer genç hukukçu Mutlan Vardar, meslek hayatı boyunca daha yaşanabilir bir Türkiye için çalışacağını ifade ederek; “Daha güzel günler görebilmek için uğraşacağım. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm meslektaşlarıma da çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

“BAŞARILARI DAİM OLSUN”

Çok mutlu bir gün yaşadıklarını belirten baba Murat Vardar; “Kızımızı büyüttük. Avukat oldu. Vatana, millete hayırlı bir evlat yetiştirmeye çalıştık. Başarıları daim olsun. Çok mutlu bir gün yaşıyoruz” diye konuştu.

“MUTLU, HUZURLU VE GÜZEL İŞLER DİLİYORUM”

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Semra Akça Acar ve Erol Akça da genç avukatı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Avukat Vardar’a çalışma hayatında başarılar dileyen Erol Akça; “Genç ve güzel avukatımıza ömrünün sonuna kadar mutlu, huzurlu ve güzel işler diliyorum. Ailesini de tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

“YOLLARI AÇIK OLSUN”

Genç meslektaşlarına önerilerde bulunan Denizli Baro Başkanı Av. Müjdat İlhan ise şunları aktardı: “Genç meslektaşlarım hukuka ve adalete en çok ihtiyaç duyulan anlarda bu görevi ifa edecekler. Bu cübbenin onurunu bu dönemlerde taşıyacaklar. Hepsinin yolunun açık olmasını diliyorum. Yargıya olan güvenin tesisi konusunda genç meslektaşlarım üzerine düşen bütün sorumlulukları yerine getirecektir.”

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205