Mutlubaş Yumurta 37’nci kuruluş yıldönümünü kutladı

Denizli’de tavukçuluk sektörünün öncü firmalarından Denizli Tavukçuluk Sanayi Ticaret Limitet Şirketi, 37’inci yaş gününü, Marla Restoran’da düzenlenen geceyle kutladı.

Mutlubaş Yumurta 37’nci kuruluş yıldönümünü kutladı

Denizli’de tavukçuluk sektörünün öncü firmalarından Denizli Tavukçuluk Sanayi ticaret Limitet Şirketi, 37’inci yaş gününü kutladı. Marla Restoran’da düzenlenen geceye; Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Denizli’nin iş insanlarından; Nevzat Karalp, Ertuğrul Ekiz, Ergun Örücü, Mehmet Akın, Halil Kutlu, İsmail Gün, Nihat Kömürcüoğlu, Erkan Kurumlu, Afer Deniz ve Mehmet Toğan, Mutlubaş ailesi, şirketi çalışanları ve eşleri katıldı. Denizli Tavukçuluk Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Mutlubaş, 37 yıllık yumurta üretiminin serüvenini özetledi.

Mutlubaş,“Kuruluşumuzun 37’inci yılında dostlarımızla, akrabalarımızla, arkadaşlarımızla, çalışanlarımızla, beraber olmak istedik. Hakikaten davetime icabet edip geldiğiniz çok teşekkür ederim. İnsanlar, belli bir yaşa geldikten sonra arkadaşlarını dostlarını çok arıyor. Davetimiz böyle değerlendirebilirsiniz ama gençlikte pek akla gelmiyor. Ben hepinize bu davetimize icabet ettiğiniz çok teşekkür ederim. Biz, 78 yıllık hayatımızın içerisine işte bunları sığdırdık. 78 yıl çok çabuk gelip geçmiş. Bir başka açıdan baktığınızda ise yıllar içerisinde yaptığınız hizmetleri gördüğünüz zaman çok uzun bir zaman sayılıyor. Ben tütün, ekin tarlasında ve harman yerinde çalıştıklarımı bir yere istiyorum. 1958 yılından beri iş hayatının içindeyim. Onlara bir bakıyorsunuz, 1958 yılından vekil öğretmenlik yapmışım. Sonra adamın kıt olduğu dönemde askerliğimizi öğretmen olarak yapmışım. Buraya gerçekten uzun bir yıl ve uzun bir ömür. Bu çalışma hayatımızın içerisinde birçok insanlarla beraber olduk. Bunlar zamanla unutuluyor. Sonra gün yüzüne çıkıyor. Şimdi orda bir dağ var uzakta, bu dağın bir yamacında biz varız, bir yamacında Alaattin var. Bir tarafından biz, diğer yanında başkaları faaliyet sürdürüyor. Davetimize geldiğiniz çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“ELAZIĞI’DA MEYDANA GELEN DEPREM NEDENİYLE ÜZGÜNÜZ”

24 Ocak Cuma Günü Elazığ’da meydana gelen depreme ilişkin da konuşan Mutlubaş; “Elazığı’da meydana gelen deprem nedeniyle üzgünüz. Kulağımız Elazığ’dan gelecek kurtarma haberlerindedir” dedi. Mutlu Ailesi’nin gecesine katılan konuklar, canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatine kadar eğlendiler.

Foto 1- Telat Erten, Pınar Erten, Mehmet akın, Bekir Serdar Mutlubaş, Harun Akın

Tülin Mutlubaş, Abdurrahman Mutlubaş, Gülcan Mutlubaş, Ayşegül Akın, Şebnem Mutlubaş, Nazlı Erten, Eylül Akın

Foto-2 Tülin-Abdurahman Mutlubaş

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER