NAFİZ ÖZ, İYİ PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

NAFİZ ÖZ, İYİ PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

İYİ Parti’den Nafiz Öz  milletvekili aday adayı oldu.  Milletvekili aday adaylığı açıklamasında Denizli’nin sorunları için yılmadan çalışacağını belirten Öz, “Atatürk ilke ve inkılaplarını savunmak için yola çıktım.” Dedi.

Halkın sesi olabilmek için İYİ Parti Güneşi altında yer aldığını dile getiren Milletvekili aday adayı Öz, “Parlamenter sisteme dönebilmek için, herkesin elini taşın altına sokup, ortak mücadele edilmesi gerekmektedir. Bu seçimde “sen-ben-o” yok biz varız mantığı ile hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum. İYİ PARTİ güneşi altında, Denizli’nin sorunları için yılmadan, usanmadan çalışacağımı belirtmek isterim, bu kararımız; Başta Ülkemiz, Denizlimiz için İYİ olmasını temenni ederim.” Diye konuştu. 

NAFİZ ÖZ KİMDİR?
Birçok dernek de, sivil toplum örgütlerinde görev alan ve  Pasvak-AŞEVİ’nin kurucularından olan, Nafiz Öz, 1959 doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. 
İlk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Denizli’de tamamlamıştır. İnşaat mühendisi olan Nafiz Öz yaklaşık iki bin konut organizesi yapmış ve Denizli’ye birçok sıra dışı eser kazandırmıştır. 
Daha önce Doğru Yol Partisi – Demokrat Parti’nin üst kademelerinde uzun yıllar hizmet eden Nafiz Öz, Abdüllatif Şener’in kurduğu Türkiye Partisi’nde de Merkez İlçe başkanı olarak görev yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER