Necip Filiz, Afyon’da ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar İlçeleri’ni ziyaret etti.

Necip Filiz, Afyon’da ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile İlçe Koordinatörleri; Melih Ak, Gazi Aydın, Ömer Dayı, Beytullah Kaplan, Afyonkarahisar’ın dört ilçesine çıkarma yaptı. Dazkırı ve Başmakçı’da teşkilatları ziyaret eden heyet, Dinar ve Evciler’de belediyeleri de ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz, “Bugün Denizli'den yola çıktık ve Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar İlçelerimizde ilçe teşkilatlarımızla ve belediye ziyaretlerinden sonra Afyonkarahisar'a geldik. İl yönetim kurulu üyelerimizle birlikte toplantıya katıldık. Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de bu toplantıya katıldı. İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte ilçelerimize yaptığımız ziyaretlerde ilçelerin hem yerelde ki beklentilerine hem de Genel Merkezimizde Teşkilat Başkanlığımızın ve onlardan olan beklentilerini ifade ettik. Güzel verimli bir ziyaret oldu. Bizler inşallah Afyonkarahisar'daki ilçeleri ziyaretlerimize devam edeceğiz. Ben Afyonkarahisar'daki hemşerilerimize bizlere gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı değerlendirdik”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise “Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar İlçelerimizi ziyaret ettik. Yönetim kurulu üyelerimizle, Belediye Meclis üyelerimizle bizde olan ilçelerin belediye başkanlarıyla 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı değerlendirdik. Eksiklerimizi not aldık. Genel Merkezimize iletmeniz gereken kısımları da ayrıca not aldık. Çok verimli bir ziyaret oldu. İnşallah diğer ilçelerimizde önümüzdeki hafta içerisinde ziyaret edeceğiz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız ve bunları da bir bir tamamlayıp hedeflerimize ulaşacağız. Ben teşkilatlarımıza ve ilçe başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza Afyonkarahisar milletvekillerimiz de sağ olsunlar destek veriyorlar. Onların da ayaklarına sağlık. Teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER