Neslihan Akça Dualarla Anıldı

Akça Şirketler Topluluğu kurucularından merhum Abdullah Akça’nın eşi merhume Neslihan Akça, vefatının birinci yılında unutulmadı. ‘Hanımağa’ unvanıyla tanınan merhume Akça için Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Hacıeyüplü Mahallesi’ndeki beton santralinde mevlidi şerif okutuldu.

Akça Şirketler Topluluğu kurucularından merhum Abdullah Akça’nın eşi merhume Neslihan Akça vefatının birinci yılında dualarla anıldı. ‘Hanımağa’ unvanıyla tanınan merhume Neslihan Akça için Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Hacıeyüplü Mahallesi’ndeki beton santralinde mevlidi şerif okutuldu. Mevlidi şerife; Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi Erol Akça, Akça Ailesi’nin yakınları ve beton santrali çalışanları katıldı.

“ANNEM VE BABAMIZ HER ZAMAN YANI BAŞIMIZDA”

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, “Allah cümle geçmişlere rahmet eylesin. Bizler de annemizin en sevdiği, en değer verdiği evlatlarındanız. Annemizin bizi yetiştirdiği gibi, babamızın bizi yönettiği ve eğittiği gibi bizlere de bir şeyler öğretmeye nasip olur inşallah. Toplum adına iyi evlat yetiştirdiğimize örnek olabiliriz diye düşünüyorum. Annemizin ölümünün birinci yılı, 16 gün sonra da babamızın 3 yılı bitecek, 4. yılına girecek. Annem ve babamız her zaman yanımızda ve yanı başımızdadır. Bizler öyle olduğuna inanıyoruz. Her zaman ne yapmak istersek, onlarında bizi dinlediğine inanıyoruz. Onlar varmış gibi hareket ediyoruz. Davetimize katılanlardan çalışanlarımızdan Allah razı olsun. Yapılan duaları inşallah Allah kabul eder” dedi.

“ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN”

Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar, “Annemiz için birinci ölüm yıldönümünde okunan duaları inşallah Allah kabul eder, mekanları cennet olur. Allah’ım rahmetiyle karşılar. Allah dualarımızı da kabul etsin” diye konuştu.

“ANNEM HEP İÇİMİZDE O YAŞIYOR”

“Annemiz için ne okutsak azdır” diyen Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi Erol Akça, şunları söyledi: “Biz annemizden razıydık. Allah’ım da annemden razı olur. Allah’ım annemi cennet köşelerinde kabul eder. Zaten o hep içimizde o yaşıyor. Biz onun kurmuş olduğu şirketleri nasıl ileriye götürürüz diye düşünüyoruz. Onlar bizim gönlümüzde yaşıyor. Biz evlatları olarak atmış olduğu temelleri nasıl yükseltiriz diyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211