NEVRES VE OĞUZ ATAKAN'A 19 KİŞİ ŞAHİTLİK ETTİ

NEVRES VE OĞUZ ATAKAN'A 19 KİŞİ ŞAHİTLİK ETTİ

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ın oğlu Oğuz Atakan Erdoğan, Denizlili Emer Ailesi’nin kızı Nevres Emer ile Kayalar Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Kayalar Düğün Salonun’da hayatlarını birleştiren çifte 19 kişi şahitlik etti.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur ile Şadiye Erdoğan’ın Uluslararası Ticaret ve Finans mezunu ve alanında İngiltere eğitimli oğlu Oğuz Atakan Erdoğan, Gülay-Cengiz Emer yurtdışı eğitimli psikolog kızı Nevres Emer ile hayatını birleştirdi. Genç çift için Kayalar Düğün Salonu’nda nikah töreni düzenlendi.

Nevres ve Oğuz Atakan’ın nikahını, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karakan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Dr. Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili,  DTO Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, MHP il Başkanı Cafer Birtürk, İlhan Yaşar, AK Parti Merkezefendi Meclis Üyesi İbrahim Uzunoğlu, Kamil Emer, Selin Üstün ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin danışmanı Mehmet Yüksel şahitlik etti. Çiftin evlilik cüzdanını ise Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Nevres Emer’e takdim etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211