NİKFERLİLER GECESİNİN GELİRİ ÖĞRENCİLERE BURS OLDU

NİKFERLİLER GECESİNİN GELİRİ ÖĞRENCİLERE BURS OLDU

Tavas Nikferliler ve Barzalılar Derneği’nin Moonlight Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen 21. Dayanışma Yemeği’nin geliri, öğrencilere burs olarak geri döndü.

Tavas Nikferliler ve Barzalılar Derneği Başkanı Ünal Serinken ve yönetim kurulu üyeleri Nikferlilere “Hoşgeldiniz” dedi. Moonlight Düğün Salonu’nda yapılan Tavas Nikferliler ve Barzalılar Derneği’nin gecesine Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Nikfer eski Belediye Başkanı  İsmail Sinkil, Avrupa Nikferliler Dernek Başkan Yardımcısı Yusuf Kocagözlü, Tavas Ziraat Odası Başkanı Orhan Akyol, Tavas Şoförler Odası Başkanı Ömer Yarangünü, Nikferliler katıldı.

Nikferliler ve Barzalılar Dernek Başkanı Ünal Serinken, 21. Dayanışma yemeğinin geleneksel hale geldiğini belirterek,”Bu yemekten sağladığımız gelirle bu yıl 50 öğrenciye burs verdik. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yemeğimize katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim. Nikferliler bu geleneksel dayanışma gecesini iple çekiyor. Geleneksel gecemize şehir dşından büyük katılım oluyor.” dedi.

Tavas Nikferliler ve Barzalılar Derneği’nin geleneksel gecesinde ressam Hatice Dikdere Özkan’ın  resim sergi açarken, sanatçı Hatice Gözlükaya Nikferlilere konser verdi.

MUHAMMET KARAÇAY- ALPER PARLAK

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER