“O gece millet eğilmedi, Türkiye yenilmedi”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “15 Temmuz’da milletimiz Çanakkale ruhunu tüm Dünyaya göstermiştir. O karanlık gecede millet eğilmedi, Türkiye yenilmedi” dedi.

“O gece millet eğilmedi, Türkiye yenilmedi”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Başer; “Allah’ın yardımı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cesareti ve ferasetiyle, milletimizin söz konusu vatan olduğunda geri kalan her şeyin teferruat olduğu anlayışıyla tıpkı Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında olduğu gibi kahramanca duruş sergilemesiyle o karanlık gecede 15 saat içerisinde akamete uğratılmıştır.

15 Temmuz’da ne kadar büyük bir millet olduğumuzu, bir araya gelip kenetlendiğimizde ne destanlar yazabileceğimizi bir kez daha tüm Dünyaya gösterdik. Böyle kahraman bir milletin ferdi olduğumuz için Allah’a ne kadar hamd etsek azdır. 15 Temmuz gecesi milletimiz tarihin akışını değiştirmiştir. Tanklarla uçaklarla top tüfekle gelen teröristlere karşı iman dolu göğüslerini siper etmiş, kendi vergileriyle alınan milletin emrinde olması gerekirken emperyalistlerin emrine girip millete karşı ölüm kusan tankları, uçakları durdurmuştur. 15 Temmuz’da milletimiz Çanakkale ruhunu tüm Dünyaya göstermiştir. O karanlık gecede millet eğilmedi Türkiye yenilmedi. Bugüne kadar vatan savunmasında hayatlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi, 15 Temmuz demokrasi mücadelesi şehitlerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyorum. Gazilerimize Allah’tan acil şifalar diliyorum. 15 Temmuz’u unutmayacağız ve asla unutturmayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER