ODTÜ, ders başı yaptı

ODTÜ Geliştirme Vakfı Denizli Okulları, 2019-2020 eğitim-öğretim yılına açılış töreni ile başladı. Törende konuşan Okul Müdürü Kenan Ömeroğlu, 620 öğrenci, 94 öğretmen ve yöneticilere yeni eğitim yılının başarılı geçmesini diledi.

ODTÜ, ders başı yaptı

Denizli’de 189 bin 589 öğrenci ve 14 bin 358 öğretmen için 2019-2020 eğitim öğretim yılı büyük bir heyecanla başladı.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Denizli Okulları’nda da yeni eğitim yılına açılış töreni ile start verildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Okul Müdürü Kenan Ömeroğlu; “Yeni eğitim-öğretim yılımız 620 öğrencimize, 94 öğretmenimizi, yöneticilerimize ve velilerimize hayırlı olsun. Bu yılın başarı yılı olmasını temenni ediyorum. Öğrencilerimiz bizler için çok değerli. Öğretmenlerimize de aynı önemi gösteriyoruz. Bu nedenle çeşitli eğitimler düzenliyoruz. Kurum olarak öğretmen gelişimini son derece önemsiyoruz. O eğitimlerden biri olan Liderlik Eğitimimizin ardından okulumuzda anasınıfı, ilk ve ortaokul ile lise yöneticilerimizi belirledik. Tüm yöneticilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. ODTÜ Geliştirme Vakfı olarak bu yıl lise birimimizden 2’nci mezunlarımızı verdik. Öğrencilerimiz arasında derece yapanlar var. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Okulumuz ve Denizli için çok büyük bir başarı. Öğrencilerimiz ve velilerimiz öğretmen arkadaşlarımıza güvensin. Bizler tüm öğretmenlerimize güveniyoruz. Öğretmenlerimiz bütün öğrencilerle kendi evlatlarıymış gibi ilgileniyorlar” dedi.

Okul Müdürü Ömeroğlu’nun ardından anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise birimlerinde yönetici olarak belirlenen öğretmenler Havacan Berke, Aslı Canibey, Emel Samanlıoğlu, Melda Çınar ve Mutlu Manisalı da birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından ODTÜ Geliştirme Vakfı Denizli okullarından mezun olan ve üniversite sınavında dereceye giren öğrenciler sahneye çıkarak diğer öğrencilere deneyimlerini aktardı. Tören toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi ve öğrenciler sınıflarına geçerek derslerine başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER