ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nce yapılan; resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili yapılan resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ödül törenine; Vali Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 11'inci Komando Tugay Komutan Vekili Muhabere Albay Osman Gedik, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Jandarma Konutanı  Albay Metin Düz, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Türkiye Harp Malul, Gazi, Şehit, Dul ve Yetimleri Koruma Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti sunuldu. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı; Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Tarih Öğretmeni Ali Çoban yaptı.

Çoban’ın konuşmasının ardından Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu  ‘Harman Yeri 1915’ adlı oyun sahnelendi. Son olarak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Vali Hasan Karahan ve diğer protokol üyeleri tarafından hediyeleri verildi. Törenin ardından Vali Karahan, Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile birlikte  hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER