Off-Road Babadağ’da nefes kesti

Babadağ İlçesi’nde bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Off-Road Şenlikleri, birbirinden heyecanlı yarışlara sahne oldu.

Off-Road Babadağ’da nefes kesti

Hafta sonu Babadağ İlçesi’nde 2. Geleneksel Off-Road şenlikleri yapıldı. Belediye Başkanı Ali Atlı öncülüğünde Babadağ Belediyesi ve Pamukkale Off-Road Kulübü (PADOFF) tarafından organize edilen şenlikler, cumartesi günü ilçe merkezinde başladı. Ses sahne ve ışık gösterileri ile startı verilen etkinlikler için bölge halkı ve dernekler stant kurarken; ilçeyi ziyaret eden vatandaşlar, eşsiz manzaranın tadını çıkardı.

Babadağ’a özel yöresel ürünlerin alışverişini yapmayı da ihmal etmeyen ziyaretçiler, lavanta bahçesinde ve renkli evlerin olduğu bölgede bol bol fotoğraf çektirdi.

Şenliklerin ikinci gününde vatandaşları dolu dolu geçti. İkinci günde ki etkinliğe; Başkan Atlı’nın yanı sıra Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İyi Parti İl Başkanı Raziye Akışık, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Şeref Arpacı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

İlk olarak Off-Road araçları ilçe merkezinde gösteri sürüşü gerçekleştirdi. Off-Road Yarışmaları’nın startını; Başkan Atlı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek verdi. Yarışmalara katılan 25 sporcu, birincilik için mücadele etti. zorlu parkurda yapılan yarışlar nefes kesti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER