Öğrencilerden Başkan Gürlesin’e teşekkür

Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk ve beraberindeki öğrenciler, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret ederek; Başkan Gürlesin’e okullarına verdikleri destekler için teşekkür etti.

Öğrencilerden Başkan Gürlesin’e teşekkür

Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk ve beraberinde Okul Müdür Yardımcısı Aslı Saraç, Okul Aile Birliği Başkanı Özgül Özmen ve öğrenciler, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyarette Başkan Gürlesin’in okullarına birçok önemli desteklerini olduğunu söyleyen Okul Müdürü Mustafa Öztürk, “Öğrencilerimizle birlikte bizlere maddi, manevi desteğini esirgemeyen Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür etmek istedik. Pamukkale Belediyesi’nin eğitim anlamında sadece okulumuza değil tüm okullara yaptığı katkıları biliyoruz. Eğitimci olarak da bu tür desteklerin anlamı ve değeri bizim için çok büyük. Başkanımız göreve gelir gelmez okulumuza konferans salonu yaptı. Okulumuzun tüm dış cephe boyaması çalışmasını yaptı. 2016 yılından bu yana konferans salonumuzu kullanıyoruz. Okulumuzun başarılı bir Kız Hentbol Takımı var. Takımımıza desteklerini ilk günden beri sürdürdü. Okulumuzun önüne 3 boyutlu yaya geçidi yaptırdı. Tüm bunlarla beraber başkanımız maddi, manevi desteğini her daim sürdürdü. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“HER ZAMAN EĞİTİMİN YANINDAYIZ”

Her zaman eğitimin yanında olduklarını söyleyen Başkan Gürlesin; “Hacı İbrahim Cin Ortaokulu öğrencilerimizin Kız Hentbol Takımı, Denizlimiz’in adını başarıyla duyurdu. Öğrencilerimizin bu başarısını görmezden gelemezdik. Yerel yönetici olarak, eğitime sürekli katkı vererek, geleceğimize ışık tutacak gençlerimize güzel katkılar yaptık. Pamukkale Belediyesi olarak eğitimi her zaman önemsedik. Bu noktada da öğrencilere ve okullara desteklerimiz her zaman sürdü. Daha da güzel yarınlar görebilmek için yetiştirdiğimiz çocuklarımızın eğitim hayatı çok önemli. İlçemizde 128 okulumuzun tamamına ulaşarak fiziki ihtiyaçlar başta olmak üzere eksikliklerin giderilmesi anlamında ciddi destek sağladık” diye konuştu. Ziyaret sonunda, Okul Müdürü Öztürk, Başkan Gürlesin’e teşekkür plaketi takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211