ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ÖZBAŞ'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ÖZBAŞ'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sarayköy İlçe Milli Eğitim MüdürüBülent Akhan, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Özcan Aslan, Türkçe Öğretmeni Naime Açıklar, öğrenciler Nazlı Gencay ve Abdülsamet Konakçı İmam Hatip Ortaokulu’na yapılan çalışmanın ardından Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a İmam Hatip Ortaokulu’nda yaptığı boyama ve peyzaj çalışmaları nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçedeki okulların hamisi olmaya devam eden Sarayköy Belediyesi,son olarak Bala Mahallesi’nde bulunan İmam Hatip Ortaokulu’nu baştan aşağıya değiştirdi.İmam Hatip Ortaokulu’ndaki öğrenciler düzenleme yapılmadan önce bahçeye çıktıklarında toz ve toprak içinde zaman geçirirken şimdi ise Sarayköy Belediyesi’nin kilit parketaşı döşeme çalışmasının ardından ders aralarını tertemiz bir alanda keyifle geçiriyor.Okulun iç ve dış boyamalarını da değiştiren Sarayköy Belediyesi, okulun eski görünümünden eser bırakmadı. Şimdi İmam Hatip Ortaokuluiç ve dış boyası ve peyzaj düzenlemesiyle günümüz şartlarına uygun modern bir eğitim kurumu haline geldi.İlçe Milli Eğitim MüdürüBülent Akhan, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Özcan Aslan, Türkçe Öğretmeni Naime Açıklar, öğrenciler Nazlı Gencay ve Abdülsamet Konakçı İmam Hatip Ortaokulu’na yapılan çalışmanın ardından Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.Okullarına yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Özbaş’a teşekkür eden İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Özcan Aslan, “Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Necati Özbaş, eğitim konusunda ne zaman yardım istersek hep destek verdi. Her zaman bizlere kapısını açtı. Kendisine okulumuza ve öğrencilerimizin hayatında önemli bir nokta olan eğitime verdiği desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

“EĞİTİM CAMİAMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
Gençlerin eğitim ile hayatları arasında her zaman köprü olacaklarını belirten Başkan Özbaş, “ Geleceğimiz olan gençlerimiz bizler için çok değerli. Onların sosyal ve kültürel hayatlarına güzel dokunuşlar yapmak için projeler üretiyor, hizmetlerimize yenilerini ekliyoruz. Tabiki onlara yaptığımız hizmetlerin en başında eğitimleri geliyor. Onların eğitim aldıkları okullarımızdan, eğitim araç gereçlerine kadar kısacası bizlere ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmaya çalıştık, olmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız hizmetlerde bizleri mutlu eden ya da edecek olantek şey öğretmen ve öğrencilerimizin yüzlerinin gülmesi, başarılarının artması. İnşallah bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim camiamızın her zaman yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.  

 

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221