ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR BAĞ'A ELEŞTİRİ

ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR BAĞ'A ELEŞTİRİ

İlk kez mezuniyet töreninin yapıldığı Atatürk Stadı’ndaki törene, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın katılmaması ise tepkilere neden oldu. Sosyal medyadan Rektör’e yüklenen öğrenci ve veliler Rektör Bağ’ın mezuniyet törenine katılmamasını da sert mesajlarla eleştirdi.

PAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN REKTÖR BAĞ’A ELEŞTİRİ
Pamukkale Üniversitesi’nin (PAÜ) kuruluşunun 25’inci yıldönümünde dün Denizli Atatürk Stadı’nda düzenlediği toplu mezuniyet töreni, öğrenciler ve veliler için sıcak hava nedeniyle adeta çileye dönüştü.

Törene 7 bin öğrenci katılırken, şehir içi ve şehir dışından gelen yaklaşık 20 bin veli de çocuklarını mezuniyet töreninde yalnız bırakmadı. Törenin Temmuz ayında yapılması ve saatinin erken olması tepki toplarken, aşırı sıcak nedeniyle törene katılanlar arasında baygınlık geçirenler oldu. Rahatsızlanan vatandaşlara stadyumda hazır bulunan sağlık ekipleri müdahale etti. İlk kez mezuniyet töreninin yapıldığı Atatürk Stadı’ndaki törene, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın katılmaması ise tepkilere neden oldu. Sosyal medyadan Rektör’e yüklenen öğrenci ve veliler Rektör Bağ’ın mezuniyet törenine katılmamasını da sert mesajlarla eleştirdi.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR: 


Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221