Oğul Arslan, “Babamın iki aşkı vardı; CHP ve annem”

Antalya'da geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan CHP İl binasında düzenlenen törende konuşan oğul Mesut Can Arslan, “Babamın iki aşkı vardı. Birisi annem diğeri ise CHP’ydi. Politikayı bırakmasını isterdik ama o ‘hizmet etmeliyim’ diyordu” dedi.

Oğul Arslan, “Babamın iki aşkı vardı; CHP ve annem”

Antalya'da geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için ilk tören CHP Denizli İl binasında yapıldı.

Törene; Eski Bakan Ercan Karakaş, sanatçı Müjde Ar, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Milletvekili Teoman Sancar, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, eski il başkanları, partililer ve Aslan ailesi katıldı.

Törende konuşan ve duygusal anların yaşanmasına neden olan Milletvekili Kazım Arslan’ın oğlu Mesut Can Arslan, “Babamın iki aşkı vardı. Birisi annem, diğeri ise CHP’ydi. Politikayı bırakmasını isterdik ama o hizmet etmeliyim diyordu. Allah rahmet eylesin” dedi.

Merhum Arslan, Pamukkale Üniversitesi Kampüsü Müftü Ahmet Hulusi Camisi'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Denizli Asri Mezarlığı'na defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER