OĞUZ, ÇOCUK YAZARLARI AĞIRLADI

OĞUZ, ÇOCUK YAZARLARI AĞIRLADI

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hacı İbrahim Demireren Cumhuriyet İlkokulu yazar ve şair öğrencilerini makamında ağırladı.

Ziyarette Hacı İbrahim Demireren Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Barış Bayraker, Sınıf Öğretmeni Raziye Babacan, öğrenciler Esma İpek ve Hüseyin Kehmaz hazır bulundu.

Hacı İbrahim Demireren Cumhuriyet İlkokulu 4/H sınıfı öğrencisi Hüseyin Kehmaz kendi kaleme aldığı “İnternete Değil Ailene Bağlan” isimli kitabını,  Esma İpek’te “Cumhuriyet Çiçekleri” isimli okul dergisini Müdür Oğuz’a takdim etti. 

Geleceğimiz olan iki öğrenciyi ve öğretmenlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dilegetiren İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “İlimizde Hayırseverlerimize büyük şükran duyuyoruz. Denizli eğitimine çok önemli eserler kazandırdılar. Bunlardan biri de Hacı İbrahim Demireren Cumhuriyet İlkokulumuzdur. İl genelinde idarecimizden öğretmenimize kadar eğitimde nicelik değil niteliğe önem veren bir anlayış içerisinde çalışmaktayız. Bu bağlamda okul dergilerimizin içeriğinin dolu dolu olması bizleri sevindiriyor. Derginin oluşturulmasında emeği geçen müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi

Öğrenci Hüseyin Kehmaz’ın isteği üzerine internet ve bağımlılık konulu hikayelerden oluşan “İnternete Değil Ailene Bağlan” isimli kitabı imzalayan Müdür Oğuz; “Karşımda bu yaşta bir yazar görmek beni hem heyecanlandırdı hem de gururlandırdı. Öğrencimiz Hüseyin’in ileri de çok iyi bir yazar olup büyük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Kendisini tekrar tebrik ediyorum” diye konuştu.

Cumhuriyet Çiçekleri isimli okul dergisinde şiiri olan 4/H sınıfı öğrencisi Esma İpek’te Müdür Oğuz’a şiirini okudu. 

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, günün anısına okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere kitap hediye etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193