OKTAY KAYNARCA DENİZLİ’YE GELİYOR

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü Başkanı Feyzi Deniz, 7’incisi düzenlenecek olan “İş Dünyasından Hedef Girişimcilik ve Liderlik” konferansında “Renault Mais A.Ş. Genel Müdürü / Ceo Dr. Berk Çağdaş, Günaydın Et & Restaurant Kurucu Ortağı Cüneyt Asan, Koç Holding Otokoç Otomotiv – Ceo Görgün Özdemir ve Sanatçı Oktay Kaynarca katılacaktır. Başarı hikayelerini bizimle paylaşacaktır.” diye konuştu.

OKTAY KAYNARCA DENİZLİ’YE GELİYOR

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından her yıl düzenlenen “İş Dünyasından Hedef Girişimcilik ve Liderlik” konferansının bu yıl 7’incisi gerçekleşiyor.

Pamukkale Üniversitesi ve Sadık Grubu işbirliği ile düzenlenen konferansta, her yıl olduğu gibi bu yılda sektöründe çok başarılı isimler konuşmacı olarak katılıyor. Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü Başkanı Feyzi Deniz, “İşletme Kulübü olarak bir kez daha geleneğimizi gerçekleştiriyoruz. Üniversitemiz öğrencileri ve Denizli halkını Ege bölgesinin en büyük kariyer organizasyonu ile buluşturuyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli konuşmacılarımız ile çok iddialı geliyoruz. Amacımız, geleceğin girişimci liderlerine çizecekleri yol haritalarında yardımcı olabilmek adına, bu konuda başarılı isimlerin tecrübelerinden yararlanmalarını sağlamaktır. Her yıl yapmış olduğumuz etkinliklerde kulübümüze her türlü desteği sağlayan Sadık Grubu’na teşekkür ederiz. 12 Aralık Çarşamba günü saat 09:30’da başlayacak olan konferansa, tüm öğrenci arkadaşlarımızı, sivil toplum kuruluş temsilcilerini, Denizli halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü Başkanı Feyzi Deniz konferansa, “Renault Mais A.Ş. Genel Müdürü / Ceo Dr. Berk Çağdaş, Günaydın Et&Restaurant Kurucu Ortağı Cüneyt Asan, Koç Holding Otokoç Otomotiv-Ceo Görgün Özdemir ve Sanatçı Oktay Kaynarca katılacaktır. Başarı hakayelerini bizimle paylaşacaktır.” diye konuştu.

Pamukkale Üniversite İşletme Kulübü’nün uzun süredir düzenli olarak gerçekleştirdikleri konferansların en büyük destekçisi Sadık Grubu. Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, “Şirket olarak sosyal sorumluluk projelerimizin en önemli bölümünü eğitim kapsıyor. Bizler geleceğimiz olan gençlere her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Bu yıl 7’incisi yapılacak olan konferanslarda, maddi manevi her türlü desteğimizi sunuyoruz. Olay bazen sadece sponsorlukla da bitmiyor, organizasyonun kaliteli bir süreç olabilmesi için kulüp başkanı ve üyeleri ile birlikte oturup istişare ediyor, gelecek katılımcılar konusunda da her zaman onlara desteğimizi veriyoruz. Gençlerle birlikte olmak, onların hazırladıkları projelerde yanlarında olmak bizi mutlu ediyor.” dedi.

ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER