ÖNCÜ GENÇLİK DENİZLİ'DE YENİ BAŞKAN AHMET SUSEVEN

ÖNCÜ GENÇLİK DENİZLİ'DE YENİ BAŞKAN AHMET SUSEVEN

Öncü Gençlik Denizli, Olağanüstü İl Kurultayını gerçekleştirdi. Kurultay’da Öncü Gençlik İl Başkanlığı görevine; oy çokluğuyla Ahmet Suseven getirildi.


Öncü Gençlik Denizli, Olağanüstü İl Kurultayını gerçekleştirdi. Kurultaya; Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş, Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Vatan Partisi Denizli Öncü Kadın İl Başkanı Elif Çobanoğlu, Cumhuriyet Kadınları Derneği Denizli İl Başkanı Cennet Kasapoğlu ve Tüm İşçi Hakları Derneği Denizli İl Başkanı Halis Özkan katıldı ve partililer katıldı. Kurultayın açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu; “Biz büyük başarılara imza attık. Büyük zorluklarla mücadele ettik. ABD, bize kumpaslar kurdu. Ordudaki Atatürkçü subayları tasfiye etmek için planlar yaptı. Ama biz yılmadık, mücadele ettik. Silivri duvarlarını yıktık. ABD'nin projesini başına yıktık. ABD’ye karşı mücadele eden tek parti, partimiz Vatan Partisi’dir. Türkiye’yi yönetebilecek iradeye, niteliğe ve insan birikimine sahibiz. Türkiye’yi ancak biz yönetebiliriz. Bu bilinçle hareket etmeli ve önümüze işler koymalıyız” dedi.

“BİZİM 3 TANE BAŞ DÜŞMANIMIZ VAR”
Parti olarak 3 düşmanlarının olduğunu belirten Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş “Bizim 3 tane baş düşmanımız var. Birincisi sistem partilerinin eyerlerini elinde tutan ABD, her türlü Amerikancılık. İkincisi idare-i maslahatçılık. Yani sistem içi çözüm arayışları. Üçüncüsü karamsarlık. Geleceğe aydınlıkla, umutla, emekle bakmak boynumuzun borcudur. Görevlere hazır olacağız” İfadelerini kullandı. 

“AHMET SUSEVEN OY ÇOKLUĞUYLA BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ”
Aykut Diş’in konuşması ardından geçmiş dönem faaliyet raporu ve mali raporun sunumlarıyla, dilek ve temenniler gündemine geçildi. Gündemde, ağırlıklı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimi için stratejiler konuşuldu. Konuşmaların ardından yeni Öncü Gençlik il başkanı ve yönetim kurulu için seçime geçildi. Yeni Dönem Öncü Gençlik İl Başkanlığına oy çokluğuyla Ahmet Suseven seçildi. 

“BAYRAĞI HEP BERABER DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ”
Seçim sonrasında konuşma yapan Başkan Suseven; “Sistemin tüm engellemelerine ve dayatmalarına karşı bizler partili mücadeleye daha sıkı sarılacağız. Teslim aldığımız bayrağı hep beraber daha ileri taşıyacağız. Vatan Savaşını zafere kavuşturacağımız yeni dönem hepimize hayırlı olsun” diye konuştu. Yeni dönem il yönetim kuruluna il başkanı ve 10 yönetim kurulu üyesi seçildi. 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER