'ONLAR SALDIRDIKÇA BİZ BÜYÜYORUZ'

'ONLAR SALDIRDIKÇA BİZ BÜYÜYORUZ'

Ekonominin 2017’nin üçüncü çeyreğinde yüzde 11,1 büyümesinin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Ekonomimize dönük saldırıları ve oynanan oyunları bozmaya aynı zamanda büyüme hızımızı artırmaya devam ediyoruz. Yarının Türkiye’si daha da güçlü olacak” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin üçüncü çeyrekteki büyüme verisinin açıklanmasının ardından önemli değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Şahin Tin, “Ülkemize çelme takmaya çalışanlara inat 11,1’lik büyüme ile Türkiye, Çin ve Hindistan’ı da geride bırakarak dünyada en hızlı büyüyen ülke oldu. Buda milli gelirimizin arttığına ve üretim kapasitemizin daha da yükseldiğine işaret etmektedir. Türkiye’nin büyümesine mani olmak isteyenler her ne suretle engel olma girişiminde olursa olsun, Türkiye büyüme ve güçlenme sürecini kararlılıkla tamamlayacaktır. Dünyanın en önemli ekonomileri arasında olan ülkemiz elde ettiği bu başarılar sayesinde zirvedeki yerini korumayı sürdürecektir. Bugün açıklanan rakamlara baktığımızda Türkiye birçok dünya ülkesini geride bırakarak tarihi bir rekora imza atmıştır. Terör ve kaos tüccarları bölgemizde cirit atarken ülkemizin elde etmiş olduğu bu tarihi başarı ve büyüme hızı ne kadar doğru bir rotada ilerlediğimizin apaçık göstergesidir” dedi.

“DALGALAR BİZİ BOĞAMAZ”
Türkiye’nin her alanda olduğu gibi ekonomik alanda da hızla büyüdüğünü belirten Milletvekili Şahin Tin; “Kimsenin gücümüzü zayıflatmasına ve büyüme hızımızı durdurmasına fırsat vermeyeceğiz. Artık eski Türkiye yok. Dalgalara dayanıklı bir gemi ve en zor şartlarda bile dümene sahip çıkan, gemiyi rotadan ayırmayan bir kaptan ve mürettebat var. Ülkemize yönelik hain saldırılara verilecek en güçlü cevap büyüme hızımızı daha da çok artırmak olacaktır. Milli iradeye sırtını dayamış güçlü bir kadronun yürüttüğü bu ekonomik hamleler ülkemizi başarıdan başarıya taşımaya devam edecek. Bu süreçte tarihi başarıları yakalamamıza büyük emek harcayan işletmelerimize, sanayicilerimize ve küresel ölçekte öncülük eden üreticilerimize yol açan Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve yol arkadaşlığı yapan memleketimizin evladı Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye ne kadar teşekkür etsek azdır. Ülkemizin yükselmesine ve büyümesine ilimizin böylesi önemli bir katkı sunması şehrimizi daha da güçlü kılacak ve gurur kaynağımız olacaktır” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221