ORHAN ABALIOĞLU'NDAN PAÜ HASTANESİNE ZİYARET

ORHAN ABALIOĞLU'NDAN PAÜ HASTANESİNE ZİYARET

Abalıoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Abalıoğlu, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’nde Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’i makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin sayılı hayırseverlerinden, eğitime ve sağlık kurumlarına yaptığı desteklerle Denizli’ye büyük hizmetler veren Abalıoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Abalıoğlu, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’i makamında ziyaret etti. Hastaneye geçmiş yıllarda FTR Ünitesinin tüm odalarının tefrişatını üstlenerek kendisi ve şirketi adına Organ Nakli Ünitesi’nde de oda bağışında bulunan hayırsever iş adamı Abalıoğlu, Başhekim Prof. Dr. Türkçüer başta olmak üzere tüm öğretim üyelerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

ZİYARET İÇİN KENDİLERİNE ÇOK MÜTEŞEKKİRİM
Abalıoğlu’nun ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu  dile getiren Başhekim Prof. Dr. Türkçüer ve Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Erhan Uğurlu ; “Orhan Amca’nın ziyaretleri bizi çok mutlu etti. Bu güzel ziyaret için kendilerine çok müteşekkirim. Hastanemizde yapmış olduğumuz güzel çalışmaların, güzel hizmetlerin kazandırdığı bu dostluk bizi bir araya getirdi. İnşallah hizmetlerimiz ve güzel çalışmalarımız birlik ve beraberlik içinde devam edecektir” dedi.

 

HABER MERKEZİ

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER