Örki'nin “Su Oyunları Parkı” Projesi kentte sevinç yarattı

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki'nin yeni dönem için açıkladığı "Su Oyunları Parkı" projesi büyük sevinç yarattı. Başkan Adayı Avni Örki, Pamukkale'ye Ege'nin en etkili ve en güçlü su oyunlarını parkını yapacaklarını söyledi.

Örki'nin “Su Oyunları Parkı” Projesi kentte sevinç yarattı

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki'nin ‘Yepyeni Bir Pamukkale için, Tabi Ki Avni Örki’ sloganıyla açıkladığı projeleri büyük ses getirdi.

Başkan Adayı Örki'nin 9 başlıkta açıkladığı projeler arasında yer alan "Su Oyunları Parkı" projesi, özellikle yaz aylarında çocukların ve gençlerin aileleri ile birlikte güvenli bir şekilde eğlenebilecekleri yer olacağına vurgu yapıldı.

“Denizlimizin göz bebeği Pamukkale İlçemiz için büyük hedeflerle yepyeni bir hizmet yolculuğuna başlıyoruz” diyen Örki, “Türkiye’nin birçok ilinden büyük olan Pamukkale İlçemizde hayata geçireceğimiz projelerimizle Pamukkale’yi, tüm Türkiye’ye örnek bir ilçe haline getireceğiz. Bunu da sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle vererek başaracağız. İnşallah önümüzdeki süreçte yepyeni bir Pamukkale’yi sizlerle birlikte inşa edeceğiz" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Osman Zolan'ın yeni dönemde Denizli'ye bir plaj yapacağına dikkat çeken Örki, “Denizli'de geçen süreçte hem belediyelerimiz hem de Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz herkese yüzme öğretti. Biz de Ege'nin en etkili ve en güçlü su oyunlarını parkını, huzurlu ve keyifli anlar geçirmek, stresimizi atmak için Pamukkalemizde hayata geçireceğiz inşallah. Muhteşem bir proje hazırladık. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. Su oyunları parkı projesini anlatan Örki, şunları söyledi: “Özellikle yaz aylarında çocuklarımızın aileleri ile birlikte güvenli bir şekilde eğlenebilecekleri, farklı temalarda su oyun alanlarının bulunduğu bir kompleks inşa edeceğiz. Burada Pamukkale Belediyesine ait bir de sosyal tesis yer alacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211