“Ortak akıl, birlikte düşünmekten geçer”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, Pamukkale İlçesi’ne bağlı Anafartalar Mahallesi’nde yaşayan Dinarlılarla buluştu. Toplantıya Dinar İlçesi Yıprak, Çiçektepe ve Kınık Köyü Muhtarları da misafir olarak katıldılar.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, Pamukkale İlçesi’ne bağlı Anafartalar Mahallesi’nde yaşayan Dinarlılarla buluştu. Toplantıya Dinar İlçesi Yıprak, Çiçektepe ve Kınık Köyü Muhtarları da misafir olarak katıldı. Tertip edilen kahve toplantısında hemşerileri ile tanışma fırsatı ve kaynaşma bakımından çok başarılı ve siyaseten halka hizmet açısından çok doğru bir buluşma olduğunu, fikir alışverişinin politikada değişmez bir kural olduğunu ifade ettiler.

Başkan Yılmaz, “Teşkilat çalışmalarımız bünyesinde her mahallemizde, her bir vatandaşımızla buluşarak, fikirlerini ve taleplerini dikkate alarak yürüyüşümüze yön tayin edeceğiz. Siyasette ortak akıl her şeyden değerli. Milletimizin kanaatleri siyasal yol haritamızı çıkarmak açısından çok büyük öneme sahip. Milliyetçilik ilke ve esaslarımızın ana doğrultusunda, halkımızın güncel taleplerini de ekleyerek zenginleştirmek sureti çalışmalarımıza yön vereceğiz. Pamukkale İlçemiz farklı bölgelerden dünden bugüne göç alan ve almaya devam eden bir nitelik arz ediyor. Farklı kültürler, farklı düşünceler ortak aklın ve büyük bir zenginliğin temelini oluşturuyor. Farklılığı zenginlik olarak adlandırıyor, hep birlikte güçlü olmaya yürekten inanıyorum. Ziyaret ve tanışma toplantılarımız, buluşmalarımız her geçen gün artarak devam edecek. İlçemizdeki farklı sosyo-ekonomik grupların isteklerini anlamak ve anlatmak, daha etkin ifadeleri kullanarak siyaset üretmek adına tartışma götürmez bir gerçektir. MHP Pamukkale Harekete Geçiyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER