Osb’de tetkikler tamam...

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlisi; Gökhan Karay ve Tetkik Görevlisi İsmail Ünlü tarafından gerçekleştirilen ‘TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Tetkiki’ni başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Osb’de tetkikler tamam...

Organize Sanayi Bölgesi (OSB), 2002 yılında çıkmış olduğu kalite yolculuğunu artan bir ivme ile sürdürmekte ve 7 – 8 Ekim 2019 tarihlerinde yapılan Tetkik ile TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'ni devam ettirmeyi başardı. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkik Görevlisi; Gökhan Karay ve Tetkik Görevlisi İsmail Ünlü tarafından yapılan tetkiklerin sonunda ise kapanış toplantısı düzenlendi. Toplantısında konuşan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, “Türk Standartları Enstitüsü ve tetkikçilerimiz bizler için çok değerlidir. Bu sebeple sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bölgemiz sanayicilerine en iyi ve güler yüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte Müdürlüğümüzün kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz” dedi.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

Tetkikle ilgili konuşan TSE Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay, "Bugün gerçekleştirdiğimiz tetkikte Denizli OSB’nin iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. İyi bir yönetici kadrosu, başarılı, güler yüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Tetkik neticesinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’nin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211