OSBÜK’ten DSO’ya ziyaret

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyet, Denizli Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

OSBÜK’ten DSO’ya ziyaret

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyet, Denizli Sanayi Odası'nı ziyaret etti. OSBÜK heyeti, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı. DSO Başkanı Keçeci, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Denizli sanayisi ve Denizli’deki organize sanayi bölgeleri hakkında bilgiler veren Başkan Keçeci, yeni kurulacak Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili de rakamları verdi. Başkan Keçeci, “Organize sanayi bölgesi kurmanın ne kadar zorlu ve ciddi bir süreç olduğunu yaşayıp görmüş olduk. Yakında tüzel kişilik kazanacak olan bölgemiz ile Türkiye’deki üretim alanlarına bir tane daha ekleyecek olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

“ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİMİZ, BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Ziyarette konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “Ülkemizin her köşesinde bulunan organize sanayi bölgelerimizin her biri, bizim için son derece kıymetli. Dolayısıyla bizim OSB camiası olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız her çalışma Türk sanayisinin yarınlarına hizmet edecektir. OSBÜK Yönetim Kurulu olarak, bu sorumlulukla hareket ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER