ÖSELMİŞ’İN EKİBİ SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKTI

Hafta sonunda yapılan Eğitim-Bir-Sen Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Yönetimi ile delege seçimlerinde, başkan adayı Feyzullah Özelmiş’in ekibi zaferle çıktı.

ÖSELMİŞ’İN EKİBİ SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKTI

Hafta sonu Eğitim-Bir-Sen Denizli Şubesi’nde demokrasi şöleni yaşandı.  Merkezefendi ve Pamukkale İlçelerinde iki adayın mücadele ettiği seçimlerde, bin 804 üye sandığa giderek; iradesini ortaya koydu. Merkezefendi İlçe başkanlığında Mustafa Şahin ve yönetimi geçerli 881 oyun 539’unu, Pamukkale İlçe Başkanlığında Feyzi Özmen ve yönetimi geçerli 802 oyun 474’ünü alarak güven tazelediler. Merkez ilçelerde yapılan seçim ile ilgili açıklamalarda bulunan başkan adayı Öselmiş; “Her iki ilçede de hizmet yarışına giren arkadaşlarımız birbirine rakip değil refik olmuşlardır. Her iki ilçedeki adaylarımızda bu teşkilata hizmet etmede bir adım daha öne çıkmanın mücadelesini vermişlerdir.

Sivil toplum örgütleri demokrasinin tabana yayılmasında en önemli unsurlardan biridir. Bu tür demokratik seçimlerde sivil toplum örgütlerinin bunu daha da içselleştirmesini sağlamaktadır. 17 Kasımda yapılacak olan Genel Kurulda İl Yönetimini belirleyecek olan delegelerin Merkezefendi ve Pamukkale’de yüzde 90’lara varan kısmının bizi destekliyor olması da ‘Yeniden Zirveye’ giden yolda emin adımlar ile yürüyüşümüzü sağlamlaştırmıştır. Sandığa giderek iradesini ortaya koyan üyelerimize, hizmet yarışını Eğitim-Bir-Sen ruhuna yakışır şekilde sürdüren ilçe başkanı adaylarımıza ve ekiplerine, seçilen veya seçilemeyen tüm delege adaylarımıza teşekkür ederim” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211