OTOBÜSLER BAYRAMDA 2 GÜN ÜCRETSİZ

Kurban Bayramı dolayısıyla tüm tedbirleri alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde zorluk çekmemesi için bayramda ilk 2 gün belediye otobüslerini ücretsiz yaptı. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma geleneğinin adresi ise yine 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı olacak.

OTOBÜSLER BAYRAMDA 2 GÜN ÜCRETSİZ

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde bir tatil geçirebilmeleri için tüm bayram tedbirlerini aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda, vatandaşların bayramda mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde zorluk çekmemesi için belediye otobüslerini bayramın ilk 2 günü ücretsiz yaptı. Buna göre 21-22 Ağustos 2018 tarihlerinde Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden ücret alınmayacak.

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMAYA DAVET
Denizli’de Ramazan ve Kurban bayramlarının vazgeçilmezi olan bayramlaşma geleneğinin adresi ise yine 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı olacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu bayramlaşma programı Kurban Bayramı’nın arefesi 20 Ağustos Pazartesi günü saat 13:00’de başlayacak. Program Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

BÜYÜKŞEHİR 24 SAAT NÖBETTE
Öte yandan Kurban Bayramı dolayısıyla tüm tedbirleri alan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturularak, halkın acil ihtiyaçları anında karşılanacak. Kurban Bayramı tatili boyunca görev yapacak ekiplere her türlü problemler için "Alo 153" telefon hattından ulaşabilecek. Bunların yanında Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin "112 İtfaiye", "188 Cenaze" ve DESKİ'nin "185 Çağrı Merkezi" tatil boyunca hizmet verecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER