'OY PATLAMASI OLACAK'

'OY PATLAMASI OLACAK'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit,  MHP ile Ak Parti arasında gerçekleştirilen seçim ittifakıyla birlikte yapılacak seçimlerde oy patlaması yaşanacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit,  MHP ile Ak Parti arasında yapılan seçim ittifakını değerlendirdi. Cirit, "Özellikle 15 Temmuz'dan sonra bir taraftan FETÖ denen küresel güç, diğer taraftan haç ve hilalin kavgası ortadayken, burnumuzun dibinde kukla devletçikler kurulmaya çalışırken, liderimizin her zaman söylediği 'önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben' prensibi ile bizler ülkede sadece AK Parti ile değil bütün partilerin birlik, beraberlik ve milli bir ruh içinde olmalarını istedik. Biz Yenikapı’da bunu deklare ettik ve halen sözümüzde duruyoruz. Bugün sözümüzdeyiz, yarın da sözümüzde olacağız, onun için bir ittifak söz konusu. İttifakla hangi partinin ne kadar oy almış olduğu belli olacak, ama oylar bir havuzda toplanıp öyle değerlendirilecek. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifakımız Recep Tayyip Erdoğan etrafında olacak. İki parti arasında yapılan seçim ittifakıyla birlikte Türkiye genelinde oy patlaması yaşanacak" dedi.

“ÜLKEMİZİN ÖNÜ AÇILACAK”
İttifakla birlikte ülkemizde kardeşlik duygularının daha da pekişeceğini belirten Cirit, "İttifak ülkeye birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının pekişmesini getirecek, ittifak ülkenin önünün daha da açılmasını sağlayacak,  ittifak haçlıların ülkemiz üzerindeki emellerinin silinip yok olmasına vesile olacak. İttifak burada Kürdün, Türkün, Arapın, Acemin birbiriyle düşman değil kardeş olarak yaşamalarını göstermeye yarayacak. İttifak ne götürecek? İttifak ihanet içerisinde olanları götürecek, ittifak hainleri götürecek, ittifak haçlı zihniyetinin üzerimizdeki emellerinin silinip yok olmasını götürecek, ittifak ülkemizin önünün daha da açılmasına vesile olacak" diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER