'OYUNCULARIN ARZUSU VE İSTEĞİ GALİBİYETİ GETİRECEK'

'OYUNCULARIN ARZUSU VE İSTEĞİ GALİBİYETİ GETİRECEK'

Denizlispor Teknik Direktörü Fatih Tekke, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanın bir bölümünde açıklamalarda bulundu. Giresun’da güzel bir galibiyet aldıklarını ifade eden 40 yaşındaki teknik adam Ümraniyespor karşılaşmasının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

“Giresun’da hak ettiğimiz bir galibiyet aldık” diyen Fatih Tekke, “ Ciddi efor sarf ettik. Rakibe pozisyon vermeden, ciddi fırsatlar yakalayarak güzel bir sonuç aldık” dedi.

“SABIRLI OLMAMIZ GEREKİYOR”
Her maçın kendileri için özel olduğunu belirten Tekke, “  Önümüzdeki maçlar çok kritik. Puan veya puanlar almamız şart, o yüzden bu da saha içindeki durumumuzu formatımızı etkiliyor. Moralli ve sakat oyuncumuzun olmayışı bizi memnun ediyor. Ümraniye karşısında da taraftarımızla birlikte 3 puan alarak daha iyi bir konuma gelmek istiyoruz. Sabırlı oynamamız gerekiyor” diye konuştu.

“GELİŞLER GİDİŞLER SIKINTI OLUYOR”
“Giresun maçının ardından 12 saatte Denizli’ye ulaşabildik” diyerek sitem eden Tekke, “ Gidişler ve gelişlerde ciddi sıkıntılar oluyor. Hocalarımız söylemiyor ama ben diyeceğim. Bu durumda antrenman saatlerinde sıkıntılar doğuruyor. Çok kısa bir zamanımız var. Ama Ümraniye maçını da oyuncularım isteği, arzusu ve sabırlı oyunu getirecek. Umarım beklediğim arzu sahada olur” dedi.”

“HERKES BİZİM RAKİBİMİZ”
İyi oyunculardan kurulu bir takımız diyerek sözlerine devam eden Tekke, “ Öncelikle maçlarımızı kazanmalıyız ki belli hesapları içinde olalım. Diğer teknik adamlar gibi değilim. Fikstür hesapları yapmıyorum. Herkes bizim rakibimiz. Elimizden geleni yapacağız. Taraftarı da maçlarımıza bekliyoruz. Onlar bizim itici gücümüz olacaktır. Bizlere destek olacaklarını düşünüyorum. Bizim arzumuzu görünce taraftarımızda yanımızda mutlaka olacaktır” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER