ÖZEL BİREY LİSESİ ÖĞRENCİSİ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

ÖZEL BİREY LİSESİ ÖĞRENCİSİ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin’in Erdemli İlçesi’nde düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’na katılan, Özel Birey Lisesi Öğrencisi Fatma Demirhan ‘Yıldızlar Havalı Tüfek’ kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin’in Erdemli İlçesi’nde Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’ düzenlendi. 5 gün süren şampiyona yıldızlar, gençler, büyükler kategorilerinde Türkiye geneli 36 il, 86 kulüpten 451 sporcunun katıldı. Havalı tabanca ve havalı tüfek disiplinlerinde ve havalı ve ateşli silahlar müsabakalarından farklı olarak bu yıl ilk kez ISSF tarafından uygulamaya konulan karışık takım müsabakaları da düzenlendi.

Özel Birey Lisesi Öğrencisi Fatma Demirhan, şampiyonaya katılarak; Denizli’yi ve okulunu temsil etti.  Denizli’yi ve okulunu başarıyla temsil eden Demirhan ‘Yıldızlar Havalı Tüfek’ kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu.

Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman, Erdemli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu İl Temsilcisi Ahmet Kılınç ve antrenörler tarafından 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER