ÖZEL İDARE İŞHANI'NDA YIKIM BAŞLAYACAK, BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), Özel İdare İşhanı'nda başlayacak yıkım çalışmaları nedeniyle güvenlik tedbirleri alacak. Bu kapsamda Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ve Enverpaşa Caddesi'nin bazı kesimlerinde yolun trafiğe kapatılacağı duyurulurken, güvenlik tedbirlerinin alınmasının ardından yıkım çalışmaları başlayacak.

ÖZEL İDARE İŞHANI'NDA YIKIM BAŞLAYACAK, BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), kısa süre sonra yıkım çalışmalarına başlanacak Özel İdare İşhanı dolayısıyla trafikte güvenlik tedbirleri alacak. Saraylar Mahallesi'nde bulunan Özel İdare İşhanı binasının kısa süre sonra yıkımına başlanacağı açıklanırken, yıkım çalışmalarından önce gerekli güvenlik tedbirlerinin alınacağı duyuruldu. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME Yol Kullanımı ve Yönlendirme Komisyonu'nun aldığı karara göre 7 Eylül’den itibaren Enverpaşa Caddesi'nin 459. Sokak kesişimi ile 512. Sokak kesişimi arasındaki kısmın taşıt trafiğine kapatılacağı kaydedildi.

UYARILARA DİKKAT
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nın ise 459. Sokak kesişimi ile Enverpaşa Caddesi kesişimi arasındaki kısmın taşıt trafiğine kısmen kapatılarak daraltılacağı, burada taşıt trafiğinin tek şerit geliş-gidiş olarak çalıştırılacağı belirtildi. Yaya güvenliği için de tedbirlerin alınacağı belirtilirken, yaya ve sürücülerin bölgedeki levha ve uyarılara dikkat etmeleri istendi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER