ÖZEL ŞAMPİYONLAR KUPAYI DENİZLİ'YE GETİRDİ

ÖZEL ŞAMPİYONLAR KUPAYI DENİZLİ'YE GETİRDİ

Samsun’da düzenlenen Özel Sporcular Futbol Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olan Çamlık Özel Eğitim Spor Kulübü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.
Samsun’da 9-12 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenen TOSSFED Özel Sporcular Futbol Türkiye Şampiyonası’nda Çamlık Özel Eğitim Spor Kulübü, şampiyonluk elde ederek önemli bir başarıya imza attı. Bu büyük başarının mimarları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. Kulüp Başkanı Yavuz Yıldırım, Kulüp Antrenörü Nazan Bulut ve sporcular, ziyarette hazır bulundu.
DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ
Özel sporcuları elde edilen şampiyonluktan dolayı kutlayan İbanoğlu, başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti. İbanoğlu, disiplinli çalışma ve kazanma arzusunun başarıyı getirdiğini söyleyen İbanoğlu, Çamlık Özel Eğitim sporcularının sporun güzelliklerini hep birlikte yaşadıklarını kaydetti. 

MİLLİ TAKIMA İKİ SPORCU
Türkiye Şampiyonu olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Çamlık Özel Eğitim Spor Kulübü’nün sporcularından Alican Karaarslan ve Hüseyin Aracı milli takım kampına çağrıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER