ÖZGE VE YILDIRIM MUTLULUĞA “EVET” DEDİ

Denizlililerin yakından tanıdığı mali müşavir Mehmet Karamanlı’nın oğlu Yıldırım Karamanlı,  Kule Ailesi’nin kızı Psikolog Dr. Özge Kule ile Giza Plaza Düğün Salonu’nda dünya evine girdi.

ÖZGE VE YILDIRIM MUTLULUĞA “EVET” DEDİ

Denizlililerin yakından tanıdığı mali müşavir Mehmet Karamanlı’nın oğlu Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunu ve Eğitim Yolu Kişisel Gelişim Kurs Merkezi Kurucusu Yıldırım Karamanlı, Kule Ailesi’nin kızı Beymer Tıp Merkezi’nde Psikolog olarak görev yapan Dr. Özge Kule ile Giza Plaza Düğün Salonu’nda dünya evine girdi. Genç çiftler Dr. Özge Kule ve Yıldırım Karamanlı’nın nikah şahitliğini; Pınar Özacar ve Gözde Atay yaptı. Pamukkale Belediyesi Nikah Memurluğu’nca kıyılan nikahta çiftlere Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in hediyesi verildi.

Karamanlı ve Kule Aileleri’nin mutlu gününe; Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, Denizli Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş, Denizlili Mali Müşavirler, akrabaları, dostları ve yakınları katıldı. Özge ve Yıldırım, nikahtan sonra Giza Plaza tarafından hazırlanan iki adet güvercini birlikte uçurdu. Özge ve Yıldırım çifti ilk danslarından sonra gecenin ilerleyen saatine kadar eğlendi.

MUHAMMET KARAÇAY- SERDAR KİRİŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER