ÖZGÜR VE İŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ÖZGÜR VE İŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Denizlispor Stad Müdürü Fikret ve Gülay Özgür çiftinin oğulları Eski Denizlispor Oyuncusu ve Milli Futbolcu Berkay Özgür ile Şoför Fahrettin ve Bedriye İş çiftinin kızları Resepsiyon Görevlisi Sabriye İş rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Denizlispor Stat Müdürü Fikret ve Gülay Özgür çiftinin oğulları Eski Denizlispor Oyuncusu ve Milli Futbolcu Berkay Özgür ve Şoför Fahrettin ve Bedriye İş çiftinin kızları Resepsiyon Görevlisi Sabriye İş mutluluğa ‘evet’ dedi. Twenty 20 Düğün Salonu’nda düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Özgür ve İş ailelerini bu mutlu gününde akrabaları, dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

“SEVGİ VE SAYGILARINI YİTİRMESİNLER”
Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Denizlispor Stat Müdürü Fikret Özgür sözlerinin devamında ise şunları aktardı: “Anne ve baba için yaşanması gereken en mutlu anlardan bir tanesi. Bize böyle bir mutluluğu yaşattığı için evlatlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah mutlu mesut etsin. Sevgi ve saygının evliliğin temel unsuru olduğuna inananlardanım. Yıllar geçse bile sevgi ve saygı ilk günkü gibi varlığını koruduğu sürece evlilikten daha güzel bir şey bulunamaz. Onlar da hiçbir zaman sevgi ve saygılarını yitirmesinler. Hep mutlu olsunlar.”

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER