ÖZGÜR VE MEHTAP MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİ

Ekonomist Özgür Bozkaya ve Müzik Öğretmeni Mehtap Erdoğan rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini ise; CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve CHP Denizli Eski İl Başkanı ve Eski Milletvekili Ali Rıza Ertemur yaptı.

ÖZGÜR VE MEHTAP MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİ

Mali Müşavir Osman ve Halide Bozkaya çiftinin oğulları Ekonomist Özgür Bozkaya ile emekli Muharrem ve Menşure Erdoğan çiftinin kızları Müzik Öğretmeni Mehtap Erdoğan mutluluğa ‘evet’ diyerek dünya evine girdi. Deda Düğün Salonları’nda düzenlenen düğüne; CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve CHP Denizli Eski İl Başkanı ve Eski Milletvekili Ali Rıza Ertemur, çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini Başkan Akbaba ve Ertemur yaptı. Nikah cüzdanını gelin Mehtap Erdoğan’a veren Ertemur; “Adı Özgür ama bugün özgürlük bitti. Artık mutlulukları, sevinçleri, acıları birlikte paylaşacaksınız. Bu güzel duyguyu, bu güzel geceyi bizlere sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Birbirinizi sevdiniz ve ömür boyu mutlulukla devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Saygının, sevginin ön plana çıktığı bir beraberliği güzel çocuklarınızla taçlandıracağınız ömür boyu mutlu bir hayat diliyorum” dedi.


 

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM”
Çifte mutluluklar dileyen Başkan Akbaba; “Ben de tam 18 yıl önce bu zamanlarda evlenmiştim. Her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyle ön planda tutmaya çalıştık. İnanıyorum ki sizler de aynı şekilde mutlu mesut bir evliliğe sahip olacaksınız. Ben çok iyi bir dosta sahip oldum. Eşin de artık benim bir kardeşimdir. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Heyecan ve mutluluklarını dile getiren çiçeği burnunda çift; vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmek istediklerini kaydetti. Nikahın ardından genç çift, ilk danslarını yaptı ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

 PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER