Özkan ile Filiz’den DRT TV’ye ziyaret

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ile AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, DRT Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan’ı ziyaret etti.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ile AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, DRT Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ni ziyaret etti.

Özkan ve Filiz, Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan tarafından ağırlandı. AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, ziyarette açıklamalarda bulundu.

Özkan; “DRT TV, Denizlimizin basın yayın tarihi açısından çok büyük ehemmiyeti olan ve anayasal bir hak olan haber alma özgürlüğünü dünden bugüne görev olarak yerine getiren bir kurumdur. Denizlimizin tüm ilçelerini kucaklayan anlayışla esnafımızın ve işçimizin sorunlarını dile getiriyor. DRT TV Genel Yayın Yönetmenliği görevine yeni başlayan Cem Kaytan Bey’e de hayırlı uğurlu olsun başarıları daim olsun. DRT TV’ye katacaklarıyla birlikte kurumun daha iyi noktalarda yer alacağına inanıyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan; “Muğlalı bir kişi olarak Denizli’de bu görevi ifa ediyorum. Haftanın 4 günü Denizli’de DRT TV’deyim. Aynı zamanda Muğla’da Muğla Büyükşehir Belediye Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’nı ve Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanlığı’nı yapıyorum. Sizlerle birlikte yürümekten gayet mutluyum. Ziyaretiniz için de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER