ÖZKAN, ŞOFÖRLER ODASI'NI ZİYARET ETTİ

ÖZKAN, ŞOFÖRLER ODASI'NI ZİYARET ETTİ

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret ederek; Oda Başkanı Köksal Semerci’den çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanı Köksal Semerci’den çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi alan Özkan, oda yönetimiyle istişare toplantısı gerçekleştirdi. Şoförler Odasının Denizli’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirten Özkan, “Sürdürdüğümüz bu ziyaretlerle meslek odalarımızın ve vatandaşlarımızın nabzını tutmaya çalışıyoruz. Şoförler Odası’nda olmamız bu bağlamda bizim için önemli" diyerek, Şoförler Odası’yla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyet ifade etti. Şoförlerin ve taksici esnafının kent için çok önemli olduğunu belirten Milletvekili Özkan,  “Şoför arkadaşlarımız bence kentin nabzını tutuyorlar. Aslında siyasilere de yön veriyorlar. Kamuoyu araştırması yaptırmaya gerek yok. Taksici arkadaşlara sorarsanız kendi durumunuzu görürsünüz. Çünkü onlar kentin nabzını en iyi biçimde tutan arkadaşlarımız” diye konuştu.

“MİLLETVEKİLİ OLARAK ÜZERİME DÜŞEN NEYSE YAPMAYA HAZIRIM”
Esnafın sorunlarını daima kendi sorunu gibi görüp dikkate aldığını belirten Özkan, “Esnafın sorunu, bizim sorunumuz demektir. Esnaflarımızın istekleri başımızın üzerindedir. Milletvekili olarak üzerime düşen neyse yapmaya hazırım” ifadelerini kullandı. Oda başkanı Köksal Semerci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Milletvekili Özkan’a ziyaretleri için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193