ÖZKAN; 'ZAFER MİLLETİMİZİN ZAFERİDİR'

ÖZKAN; 'ZAFER MİLLETİMİZİN ZAFERİDİR'

24 Haziran seçimlerini değerlendiren AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, “24 Haziran seçimlerinde alınan sonuç halkımızın bizlere, AK Partiye, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni tecelli etmiş, büyük bir zafer elde edilmiştir. Zafer, milletimizin zaferidir” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, 24 Haziran seçimlerinde alınan başarının ardından açıklamalarda bulundu. Özkan; “AK Parti, yüce bir medeniyetin günümüzdeki sancaktarlığına, hizmetkârlığına talip olmuş bir partidir. AK Parti, Türk milletinin binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesinin bugünkü adı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşatmak için gece gündüz çalışan bir partidir. 24 Haziran seçimlerinde alınan sonuç halkımızın bizlere, AK Partiye, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni tecelli etmiş, büyük bir zafer elde edilmiştir. Zafer, milletimizin zaferidir” dedi.

“AK PARTİ’NİN BİR KEZ DAHA ZAFERİNİ KUTLUYORUZ”
Çalışma sürecinde kendilerine destek verenlere teşekkür eden Özkan, sözlerine şöyle devam etti: “Bürokraside, sivil toplum kuruluşlarında, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birlikte çalıştığımız herkese teşekkür ediyorum. Böyle yol arkadaşları, dava arkadaşları, hizmet arkadaşları nasip ettiği için ne kadar hamd etsek azdır. Bugün milletin sevdalısı AK Parti’nin bir kez daha zaferini kutluyoruz. Ama AK Parti’nin davası, binlerce yıllık geçmişe sahip. AK Parti, dünyayı güneş gibi aydınlatan yüce bir medeniyetin günümüzdeki sancaktarlığına, hizmetkârlığına talip bir partidir. AK Parti, Türk milletinin binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesinin bugünkü adı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşatmak için gece-gündüz çalışan bir partidir. AK Parti 1071’de Malazgirt Zaferiyle tapusuna sahip olunan Anadolu’yu ilelebet vatan ve yurt olarak muhafaza etme davasının takipçisi olan bir partidir. AK Parti, Anadolu’yu, Kudüs’ü işgal etmek üzere yola çıkan Haçlı Ordusuna adeta mezar eden Sultan Kılıçarslan’ın, bu topraklar üzerinde küçük bir boydan bir cihan devleti kuran Ertuğrul Gazi ve oğlu Osman Gazi’nin, İstanbul’un fethiyle çağ açıp çağ kapatan Fatih Sultan Mehmet Han’ın, güçle diplomasinin inceliklerini birleştiren Abdülhamit Han’ın, velhasıl ecdadın mirası üzerinde inşa edilen bu ülkeyi büyütme davasını kendi davası olarak kabul etmiş bir partidir. Dava sahibi herkes gibi Türkiye’yi mamur, milleti müreffeh, bölgeyi güvenli, dünyayı huzurlu hâle getirmek için çalışıyoruz. Türkiye’yi 15 yılda 3 kat büyütmüş olmalarının, davalarına layıkıyla hizmet ettiklerinin en büyük ispatıdır.”

“2023 HEDEFLERİ İLE BAŞARILARI TAÇLANDIRACAĞIZ”
Hayata geçirdikleri hizmetlerle milletin gönlünü kazandıklarını ve ülkeye çağ atlattıklarını söyleyen Özkan, “Türkiye’yi üreten, ihraç eden, istihdam ortaya çıkartan, kaliteye yoğunlaşan, teknolojiye önem veren bir ülke olarak küresel rekabette giderek daha iddialı bir hâle getirdik. 2023 hedefleri ile inşallah bu başarıları taçlandırarak, ardından tüm güçlerini ve enerjilerini 2053 ve 2071 vizyonlarına yoğunlaştıracağız. AK Parti, maziyle ati arasında kurduğu güçlü köprüyle yeniliklerin mimarı olan partidir. Sorumluluğumuz büyüktür, hamdolsun milletimizden aldığımız destekle, hepsinden önemlisi de Rabbimizin yardımıyla bu yükün altından kalkabilecek güce, imkâna, iradeye, kararlılığa sahibiz. Yeter ki nereden geldiğimizi unutmayalım, nereden durduğumuzu unutmayalım, nereye gittiğimizi unutmayalım. Biz istikametimizi şaşırmadıktan sonra önümüze çıkartılan engellerin yol açtığı sarsıntıların üstesinden gelmemiz kolaydır, hiç endişe etmeyin. AK Parti her şeyden ve hepimizden önce milletimizin partisidir. Biz bu partiyi milletimizle birlikte kurduk. Biz bu partiyi milletimizle birlikte büyüttük. Tüm icraatlarımızı milletimizle birlikte hayata geçirdik, tüm saldırıları milletimizle birlikte göğüsledik” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER