ÖZKAN'DAN, BASİAD'A ZİYARET

ÖZKAN'DAN, BASİAD'A ZİYARET

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (BASİAD) ziyarette bulundu.

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (BASİAD) ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Özkan, BASİAD’ın yaptığı çalışma ve projeleri ilgi ile takip ettiğini belirtirek, “Sizler varsanız bürokrasi var. Girişimci varsa katma değer yükselecek, milli hâsıla büyüyecek, o milli hasıladan refah ve huzur çıkacak, Türkiye sorunlarını onunla çözecek. Genel ve yerel idareciler çalışanla, üretene sahip çıkmadığı müddetçe Türkiye'nin geleceğini de daha aydınlık, daha barış ve sevgi dolu bir topluma taşımamız mümkün değildir. Genç kuşak bizim kuşaktan daha iyi yetişiyor. Çünkü dünyayı tanıyor. Rakiplerini, sektörleri tanıyor.  Daha bilgili, araştırmacı ve daha bilinçliler diye konuşan Özkan:  “Biliyorum ki bu binada; Türkiye'nin geleceğine ufuk açacak, Türk ekonomisine katkı yapacak, Türk halkının sosyal yaşantısını güçlendirecek, birliğimizi beraberliğimizi arttıracak, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmaktan onur duyduğumuz insanlar yetişecektir" dedi. 

BU ÜLKENİN GENÇ GİRİŞİMCİLERE İHTİYACI VAR
Çalışmaları dolayısıyla BASİAD yönetimini kutlayan Özkan, “Genç girişimcilere örnek olduğunuz, ülke gelişimine katkıda bulunduğunuzdan dolayı sizleri kutluyorum. Ülkemizin ve Denizli’mizin daha da büyümesi için siz genç girişimcilere önemli görevler düşüyor. Türkiye’nin geleceği sizlersiniz. Mevcut yatırımlarla yetinmeyip, yeni yatırımlar yapmanızı bekliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER