ÖZKAN'DAN ÇARDAK İLÇE TEŞKİLATI'NA ZİYARET

 ÖZKAN'DAN ÇARDAK İLÇE TEŞKİLATI'NA ZİYARET

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan, AK Parti Denizli İl Teşkilat Başkanı Halil Turan ve İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Çardak İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan, AK Parti Denizli İl Teşkilat Başkanı Halil Turan ve İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, AK Parti Çardak İlçe Başkanı Mehmet Pala ve yönetimini ziyaret etti. İlçe Teşkilatı hizmet binasında AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Pala, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Özkan, partililer ile uzun süre sohbet etti. Zor bir coğrafyada yaşadıklarını ifade eden Özkan, “Bizim için hassas olan değerler var. İnancımızdan, kültürümüzden ve ecdadımızdan kalan yadigar şeyler var ki; bunlar bizim izzetimizdir, bunlar bizim onurumuzdur, şerefimizdir ve haysiyetimizdir. Geçmişte Türkiye adeta güdülen bir ülkeyken bugün Cumhurbaşkanımızın gayreti ile AK Parti iktidarlarının çabası ile ve milletin desteğiyle, duasıyla dünyanın süper gücüne kafa tutabiliyor. Türkiye artık mazlum milletlerin çaresi olarak görülüyor. Birlik ve beraberlik içerisinde olunduğumuz müddetçe bizim karşımızda kimse duramaz. Yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi bozmayalım” diye konuştu.

“BİZ İSTİŞAREYE ÖNEM VERİRİZ”
Özkan sözlerine şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi, teşkilatlarımızı yenileyerek güçlendirerek, 2019 hedeflerine ulaşmak için durmadan, yorulmadan çalışmamız, çaba göstermemiz gerekir. Ayrım yapmadan herkesin kapını çalmalı gönlüne girmeliyiz. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı ihanet girişimleri ve dünyada yaşanılan sorunlar milletimizin gözünün önünde cereyan ediyor. Emanetine sahip çıkan hükümetimiz ve özellikle partimizin genel başkanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Allah'ın izniyle bu ülkeyi çok daha güzel ve aydınlık yarınlara doğru götürecektir. En üsttekinden en alttakine kadar tüm kadrolarımız büyük bir hassasiyet ve itina ile çalışmaktadır. Biz istişareye önem veririz. Oturup doğru şekilde düşünüp, tartıştıktan sonra aldığımız kararlar her zaman ülkemizin de milletimizin aydınlık geleceğine katkı sağlayamaya yönelik kararlar olmuştur. Sayın Bakanımızın vurguladığı gibi; bu şehirde alnı açık, başı dik, göğsünü gere gere dolaşacak bir teşkilat mensubu varsa, o da bizim yol ve dava arkadaşlarımızdır” dedi.

“70 SENT’E MUHTAÇ OLAN TÜRKİYE ÇOK GERİLERDE KALDI”
İlçe ve mahalle ziyaretleri sırasında vatandaşların talepleri ile ilgili notlar alarak, ilgili bakanlıklar nezdinde, ilgili genel ve bölge müdürlüklerine ilettiklerine değinen Özkan: “Çok şükür olanaklarımız yeterli olduğu için talepleri karşılamakta zorlanmıyoruz. Çünkü maddi manevi gücümüz bunları karşılamaya yeterlidir. 70 Sent’e muhtaç olan Türkiye çok gerilerde kaldı. Hamdolsun ki helvayı tanımak için un, şeker, yağ var. Bu millet zaten bu hizmetleri yaşıyor. İnşallah bir sonraki seçimde daha yüksek oy oranıyla, galip gelmemizi sağlayarak bu hizmetlerin farkında olduklarını da göstereceklerdir” diye ifade etti.

“ŞER GÜÇLERE KARŞI DURUŞUMUZU PERÇİNLEMEK İÇİN MİLLİ İTTİFAK YAPIYORUZ”
Milletvekili Özkan, şunları aktardı: “Milliyetçi Hareket Partisi ile milli bir mutabakat ortaya çıktı. Yani ‘benim siyasi geleceğim, benim koltuğum ne olacak?’ diye düşünmeden, meselenin millet ve memleket meselesi olduğunu gören bu iki siyasi parti, inşallah 2019 seçimleri için şimdiden ittifak çalışmaları başlatmıştır. Aldıkları kararla Sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyeceğini açıklayan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye, ortaya koymuş olduğu milli duruştan dolayı ayrıca teşekkür ederim. Ve bu dayanışmanın bir tek amacı var, o da ülkeye ihanetle bakan, içimizden bize çökertmeye çalışan ihanet odaklarını tam anlamıyla tavsiye etmek için tek yumruk olmaktır.” 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER