ÖZKAN'DAN DENİZLİ ULAŞTIRMA MEMUR-SEN'E ZİYARET

ÖZKAN'DAN DENİZLİ ULAŞTIRMA MEMUR-SEN'E ZİYARET

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Denizli ziyaretleri kapsamında bu hafta Ulaştırma Memur-Sen’e misafir oldu.

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Ulaştırma Memur-Sen Denizli Şubesi Başkanı Halil Işık ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Sivil toplum kuruluşlarının günümüz koşullarındaki yeri, önemini vurgulayan Özkan, Türkiye’nin gündemindeki konulara da değindi. Özkan; “Ülkemizin milli menfaatlerine hizmet eden sendikaların çalışmalarını her zaman destekleyeceğiz. Ülkemizin faydasına yönelik tartışıp fikir üreten, bizim teşkilatımız gibi milletimizin hassasiyetini önemseyen; ülkemiz, milletimiz, medeniyet değerlerimiz için, proje üreten kuruluşlar olduğu için sendikaların hükümetimiz nezdindeki yeri ve önemi her zaman ayrı olmuştur. Bu sebeple her hafta mutlaka belirli bir tertip ve düzen içerisinde sendika ziyaretleri gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz. Her ziyaretimizde de aynen başkanımızın ifade ettiği gibi ülkemizin milli menfaatleri noktasındaki duruşunuzu net bir şekilde görüyoruz. Ve bundan da ziyadesiyle memnun oluyoruz” dedi.

“HERKESİN SORUNLARINA EĞİLECEĞİZ”
Denizli’ye hizmet için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini bununla beraber, kurumlar ve kuruluşlar,  dernek, sendika ve vakıflarla koordineli çalışarak herkesin sorunlarına eğileceklerini belirten Özkan: "Bize oy versin, vermesin herkese hizmet etme sorumluluğu gereği telefonumuz herkese 24 saat açıktır. Seçim çalışmalarında söylediğimiz tüm sözlerimizin arkasında olmaya devam edeceğiz. Ulaştırma Memur-sen il temsilcimize, yönetim kuruluna ve üyelerine yaptıkları çalışmalar gerekse misafirperverliklerinden dolayı özellikle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER