ÖZKAN'DAN, DSO VE DTO'YA ZİYARET

ÖZKAN'DAN, DSO VE DTO'YA ZİYARET

AK Parti MKYK üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan'ı makamlarında ziyaret etti. 

AK Parti MKYK üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan'ı makamlarında ziyaret etti. İlk olarak DSO Başkanı Müjdat Keçeci'yi ziyaret eden Milletvekili Özkan, Denizli sanayisi hakkında istişarelerde bulundu. Sektörün beklentileri ve talepleri hakkında bilgi alan Özkan, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Keçeci'yi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Keçeci,  Milletvekili Özkan'a teşekkür etti.

ÖZKAN, ERDOĞAN’I ZİYARET ETTİ
Başkan Keçeci ziyaretinin ardından DTO’ya geçen Milletvekili Özkan, DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Denizli'nin sanayisiyle ve ticaretiyle örnek bir şehir olduğunu vurgulayan Özkan, bölgesel ve küresel rekabet ortamında Denizli firmalarının daha da büyümesi için DTO’nun yaptığı çalışmaları takip ettiğini söyledi. Her türlü konuda işbirliğine açık olduğunun altını çizen Özkan, üzerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduğunu vurgulayarak, başarılı çalışmalarından dolayı Uğur Erdoğan'ı tebrik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Erdoğan, Özkan'a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221