ÖZSOY VE SULAYICI AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ÖZSOY VE SULAYICI AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Denizlispor eski Başkanlarından Mehmet Özsoy ve Şennur Özsoy çiftinin oğulları Kenan Özsoy ve Denizlili İşadamı Mehmet Uğur Sulayıcı ve Oya Sulayıcı çiftinin kızları Ayşe Sulayıcı rüya gibi törenle dünya evine girdi.

Denizli’nin tanınmış ailelerinden Sulayıcı’lar ile Özsoy’lar dünür oldu. Denizlispor eski Başkanlarından Mehmet Özsoy ve Şennur Özsoy çiftinin oğulları Kenan Özsoy ve Denizlili İşadamı Mehmet Uğur Sulayıcı ve Oya Sulayıcı çiftinin kızları Ayşe Sulayıcı rüya gibi düğünle dünya evine girdi.

Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Siyasetin ve iş dünyasının önemli isimleri ise çiçeği burnunda çiftin mutluluğuna şahitlik etti. Kayalar Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah törenine AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, CHP 23. Dönem Denizli Milletvekili Ali Rıza Ertemur, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, ünlü dizi oyuncuları Sercan ve Caner Badur, Özsoy ve Sulayıcı ailelerinin yakınları ve davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER