PAHOY VE TUANA'DAN ERKEN YILBAŞI VE 32'NCİ YIL KUTLAMASI

PAHOY VE TUANA'DAN ERKEN YILBAŞI VE 32'NCİ YIL KUTLAMASI

PAHOY ve TUANA Dans Stüdyosu, kuruluşunun 32’nci yıldönümü ve geleneksel erken yılbaşı partisini gerçekleştirdi. Dedeman Park Hotel’de yapılan partide ayrıca; 5 kişinin ortak doğum günlerini de kutladılar.

PAHOY ve TUANA Dans Stüdyosu, kuruluşunun 32’nci yıldönümü ve geleneksel erken yılbaşı partisini Dedeman Park Hotel’de, 140 misafirin katılımıyla gerçekleştirdi. TUANA Dans’dan Dilek Semerci’nin açılış konuşmasıyla başlayan gece, birbirinden güzel dansların eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Değişik hediyelerin verildiği çekiliş ise geceye ayrı bir renk kattı. Tangodan zeybeklere, sirtakiden halaylara, salsadan 70’li 80’li yıllara kadar her türlü müzik eşliğinde eğlenen ve dans eden PAHOY - TUANA dansçıları, 5 kişinin ortak doğum günlerini de kutladılar.

Gecede konuşan PAHOY Başkanı Deniz Semerci, “Bir yılın yorgunluğunu az da olsa atabilme, stresden uzaklaşma, dayanışma ve yıllardır geleneksel hale getirdiğimiz yeni yılı dans ederek karşılamakla birlikte, 32. kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Önümüzdeki günlerde 32’nci yıl etkinlikleri kapsamında sürprizlerimiz devam edecek. O nedenle tüm dostlarımızı bizi takip etmeye çağırıyoruz. Tüm dansçılarımıza ve misafirlerimize de geceye katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211