PALA, YENİDEN BAŞKAN

PALA, YENİDEN BAŞKAN

AK Parti Çardak İlçe Teşkilatı’nın 6’ncı olağan kongresini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımıyla gerçekleştirdi. Tek liste ile yeniden aday olan mevcut Başkan Mehmet Pala yeniden başkan seçildi.


AK Parti Çardak İlçe Teşkilatı, 6’ncı olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Mehmet Pala'nın divana sunduğu tek listeyle yapılan kongreye; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katıldı. Partililerin de yoğun ilgi gösterdi kongrede mevcut Başkan Mehmet Pala yeniden başkan seçildi. Kongrede partililere seslenen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, merde bile muhtaç olmayacak bir Türkiye ve Türk Milleti için gece gündüz durmaksızın çalıştıklarını söyledi. İsviçre'den gelir gelmez Denizli'ye döndüğünü belirten Bakan Zeybekci, salondan çıkınca da yine yurtdışına Tahran'a gideceğini söyledi. Bakan Zeybekci, “Artık milleti temsil eden yerlerde, dışarıdan konan kurallara uyan değil kural koyanlar var. Kural koyanların adamlarına uyanlar değil artık milletin adamları işbaşında. Artık koalisyonlar dönemi bitti. Yüzde 50+1 oy alanlar bu ülkeye hizmet edecek. Türkiye'ye güçlü iktidar ve milli bir muhalefet lazım. İşte referandumda halkımız buna 'Evet' dedi. İhracatta rekorlar kırıyoruz. Dünya kazan biz kepçe dolaşıyoruz. Durmadan koşuyoruz. Nereye peki? Değil namerde merde bile muhtaç olmayacak bir ülke ve millete doğru koşuyoruz" dedi. 

“NEREYE GİTSEK HALKIMIZ SİZE DUA EDİYOR; 'ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN' DİYOR”
Denizli ve teşkilatlarıyla ilgili konuşan Bakan Zeybekci, "Denizli için 'Türkiye'nin parlayan yıldızı olacak' dedik oldu mu? Oldu. Artık siyasetin de lider şehirlerinden biri! İşte tüm bunlar Allah'ın izniyle, siz istediniz diye oldu. Sizin duaları ve çabalarıyla oldu tüm bu başarılar. Şimdi işte bunun karşılığında, nereye gitsek halkımız size dua ediyor; 'Allah sizden razı olsun' diyor" diye konuştu. Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen Zeybekci, "Allah mahcup etmesin. Siz istedikçe biz durmadan koşmaya devam edeceğiz" şeklinde ifade etti.

MÜLAYİM CENGİZ

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221