Pamuk ve iplik bu fuarda tanıtılıyor

Denizli’de ilk kez ‘Ege Pamuk, İplik, Kumaş ve Teknolojileri Fuarı’ açıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Fuar Alanı’nda açılan ve 19 Ekim’e kadar ücretsiz olarak gezilebilecek olan fuarda; yurt içi ve yurt dışından 40 firma stant açıyor.

Pamuk ve iplik bu fuarda tanıtılıyor

Denizli’de ilk kez Termin Fuarcılık tarafından ‘Ege Pamuk, İplik, Kumaş ve Teknolojileri Fuarı’ açıldı. Fuar, 19 Ekim’e kadar ücretsiz olarak gezilebilecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Fuar Alanı’nda açılan fuarda; yurt içi ve yurt dışından 40 firma stant açıyor. Fuarın açılış törenine; Vali Hasan Karahan, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkan Vekili Hasan Aracı, Termin Fuarcılık Genel Müdürü Serhat Gençay, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Termin Fuarcılık Genel Müdürü Serhat Gençay, sektör ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak fuarı düzenlediklerini söyledi. Genel Müdür Gençay, “Tekstilin başkenti olarak bilinen Denizli’de ilk kez düzenleyeceğimiz fuarımıza başta Denizli’den olmak üzere İstanbul, Kahramanmaraş, Bursa, Kayseri, Osmaniye’den, sektörünün öncüsü kalitesiyle ün yapmış firmalarımız stant açıyor. Yurt dışından da fuarımıza ziyaretçilerimiz gelecek. Firma yetkililerimizin Denizlili havlu bornoz üreticileriyle bir araya gelmesini istiyoruz. Fuarımızda her türlü teknik iplikler, iplik teknolojileri, kumaş, kumaş üretim teknolojileri, tekstil aksesuarlarının tanıtımı yapılacak. Üç gün boyunca açık kalacak fuarımız ücretsiz olacak. Sabah saat 10.00’da kapılarını açacak fuarımız saat 19.00’a kadar gezilebilecek. Sektör temsilcilerini, yatırımcılarımızı, firma yetkililerimizi tekstille ilgilenen herkesi fuarımızı görmeye davet ediyorum” dedi. Fuarın açılış kurdelesinin ardından protokol üyeleri, stantları gezerek; sergilenen iplik, kumaş ve pamuk ürünleri hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER