Pamukkale Belediyesi Çabuk ailesinin yaralarını sardı

Pamukkale Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yangın sonucu evi yanan Karakurt Mahallesi sakinlerinden Hamza Çabuk ve ailesinin yaralarını sardı. Belediye Başkanı Avni Örki’nin talimatıyla yanan ev, restore edilerek eski görünümüne kavuşturuldu.

Pamukkale Belediyesi, Ağustos ayında Karakurt Mahallesi’nde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında evi ve arabası yanan Hamza Çabuk’un yaralarını sardı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yangında evi ve arabası tamamen yanan Çabuk’u, olay sonrası ziyarete gitmiş ve ziyarette Çabuk’a evini eski haline kavuşturma sözü vermişti. Başkan Örki, sözünü tutarak, Çabuk’un evini eski görünümüne kavuşturulmasını sağladı.

"BAŞKANIMIZ, ZOR GÜNLERDE YANIMIZDAYDI"

Yangının kendilerine maddi ve manevi büyük zararlar verdiğini ifade eden Hamza Çabuk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin kendilerine maddi ve manevi birçok konuda destek olduğunu belirtti. Çabuk, “Bu kötü zamanımızda Pamukkale Belediyesi hep yanımızda oldu. Yangından hemen sonra Başkanımızın talimatıyla, belediye ekipleri tüm molozları kaldırdı. Daha sonra evin içini temizlediler. Yangında evin dış cephesi zarar görmüştü. Pamukkale Belediyesi’nden gelen ekipler, evin dış cephesine sıva yapıp, tüm evi boyadılar. Bu zor günlerimizde Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki daima yanımızda oldu. Yangın sonrası acımızı paylaştı. Evimizi yenileme sözü vermişti. Sözünü tuttu. Başkanımıza bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

"ZOR GÜNLER GEÇİRDİK"

Zehra Çabuk da, “Zor günler geçirdik. Bu süreçte Pamukkale Belediyesi hep yanımızda olarak maddi ve manevi konularda bize destek oldu. Bize verdikleri destekten dolayı Pamukkale Belediyesi Başkanı Avni Örki ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER