Pamukkale Belediyesi çalışanları iftarda buluştu

Pamukkale Belediyesi çalışanları Ramazan Ayı’nda geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Tüm belediye çalışanlarının ve ailelerinin katıldığı buluşmada konuşan Belediye Başkanı Avni Örki, “Bu tabloyu oluşturan büyük Pamukkale ailesi olarak bizim başaramayacağımız ve üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun olmaz” dedi.

Pamukkale Belediyesi çalışanları iftarda buluştu

Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’nin belediyesinde görev yapan tüm çalışanlar, Belediye Başkan Avni Örki’nin misafiri olarak ‘Pamukkale Belediyesi Aile Buluşması’ adıyla düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Belediyenin YSE’deki ana hizmet binası bahçesinde düzenlenen iftar öncesinde Başkan Örki, çalışanlarla tek tek selamlaştı.

İftara; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı.

İftarda konuşan Başkan Örki, “Ramazan Ayınız mübarek olsun. Rabbim sağlıklı, sıhhatli bir şekilde bayrama kavuşmayı her birimize nasip etsin. Bizi bu güzel akşamda yalnız bırakmadınız, davetimize icabet ettiniz, bizlere güç verdiniz, ailemize motivasyon sağladınız, onun için her birinize buraya gelen büyük ailemizin her bir ferdine yürekten teşekkür ediyorum. Şöyle bir bakınca, ‘Allah nazarlardan saklasın’ diyorum, maşallah rabbim kem gözlerden korusun. Şu tabloyla bizim başaramayacağımız, halledemeyeceğimiz, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yok. Sizlerle birlikte Pamukkale İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın yüzlerinin gülmesi için sonuna kadar gayret edeceğiz. Milletimiz tarafından bizlere yüklenmiş olan sorumluluklara uygun bir şekilde davranacağız. Birlik ve beraberliğimizi artırmak için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Herkes ama herkes üzerine düşen sorumluluğu bihakkın yerine getirecek. Bundan eminiz. Şimdiye kadar olduğu gibi, şimdiden sonrasında da birlik ve beraberliğimizden taviz vermeyeceğiz. Mutlu insanların yaşadığı bir kent olması için gayret edeceğiz Pamukkale’nin” diye konuştu.

“MUTLULUK, İLÇEMİZİN HER BİR KÖŞESİNE YAYILACAK’’

Pamukkale Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını ifade eden Başkan Örki, “Belediye personelimiz mutlu oldukça o huzurunu, o mutluluğunu elbette ki dışarıdaki vatandaşlarımıza da yansıtacak. O mutluluk ve huzur dalga dalga ilçemizin her bir köşesine yayılacak. Biz bunun peşinde koşturacağız, bu konuda sizlere güveniyorum. İnşallah bundan sonrasında, önümüzdeki 5 yıl boyunca sizlerle ortak aklı ortaya koyacağız. Birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz ve verilmiş olan kararları da birlikte uygulayacağız. El birliğiyle Denizlimizin Pamukkale İlçesi’ni tüm Türkiye’ye örnek bir ilçe haline getireceğiz. Büyüklüğüne, şanına, şerefine, şöhretine yakışır bir hale getireceğiz” dedi. Başkan Örki, Denizli Kurumlar Arası Masa Tenisi İl Birinciliği’nde ikinci olarak dereceye giren; Serkan Salınan, Sedat Hız, Hüseyin Batmaz ve Hilmi Efe’ye hediye çeki ile ödüllendirdi. İftar yemeğinde Pamukkale Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği ney kursunda yer alan öğrencilerin gösterisi de alkış aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER